Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vajon többen azért vesznek...

Vajon többen azért vesznek fel bizonyos cipőket szetteket, hogy megnézzék őket, vagy dicsérjék?

Figyelt kérdés
Metrón főleg azt látom, hogy valaki direkt élvezi, ha megnézik, direkt vesz fel egy új cipőt is emiatt.
2020. okt. 27. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Te kukkolod az embereket, és belelátsz a gondolataikba???


LOL

2020. okt. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb olyan, mint amikor valaki azt hiszi, hogy a nők a férfiaknak sminkelik ki magukat.
2020. okt. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen szerintem, nekem pl rengeteg sneakerem van van, hogy egyet felveszek egy nap utána 2 hónapig eszembe sem jut olyankor még sokan a baráti társaságban is azt hiszik, hogy új. Na meg magamnak öltözködöm nem másoknak.
2020. okt. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért veszek fel egy adott ruhát vagy cipőt, hogy mások megnézzenek, hanem azért mert nekem épp az tetszik, ahhoz van aznap hangulatom. Ennyi, nem kell ebbe többet belelátni.
2020. okt. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!