Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen tapasztalatatok van az...

Milyen tapasztalatatok van az overállokról, szeretnék venni, de nem tudom mennyire kényelmes hosszú távon és bizonyos dolgok elintézése vele?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek, de belegondolok mennyire lehet körülményes wc-re menni benne. Gyakorlatilag teljesen le kell vetkőzni ahhoz, nem? Mennyire zavaró?

2019. máj. 29. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nyárra illetve nyaralásra csak ilyesmiket viszek :) Helytakarékos plusz kb megvan vele az outfited. Nem kell azon parázni hogy ehhez a shorthoz most milyen felső milyen cipő menne. Plusz ha hidegebb van akkor rá egy farmer kabát. Sokféle változat létezik, aminek pl gombos vagy megkötős a háta vagy szűkebb elegánsabb darab azzal picit trükközni kell a mosdóban az ilyeneket én is kerülöm de nagy általánosságban(amiket én hordok) térdig le utána meg fel és kész. Nem tart tovább mint egy bodyval vagy farmer + öv kombóval felöltözni :)
2019. máj. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött be, pont a mosdó kérdés miatt. A ruhákat jobban szeretem nyárra. Ugyanúgy kész outfit, de nem kell vetkőzni egy pisiléshez :D

Szerintem vegyél egyet és teszteld le neked bejön-e, ha tetszik bővíted a kollekciót. Lidlben szoktak lenni jóáron így nyáron.

2019. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Az biztos, hogy maradandó élményt nyújt. Úgy egy hónapja lehetett, hogy ülök a bankban a soromra várva, amikor bejött egy nő farmer overallban. Úgy nézett ki, mint valami szobafestő vagy vízvezetékszerelő.
2019. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyesmim van csak rövid ujjú és dzsörzé anyagú


[link]


Tényleg ki kell bújjak az ujjrészéből mosdózáshoz, de nem macerásabb, mint ki-be gombolni egy bodyt. Én imádom, mert egyszerű darab

2019. máj. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. máj. 30. 16:11
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Nekem bejön. Szeretem!!!!

WC használatnál megvan a technikája hová teszem az ujjakat. (Hosszú ujjúm is van)

2019. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!