Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinaiból magassarkút??? Jó ötlet?

Kinaiból magassarkút??? Jó ötlet?

Figyelt kérdés

sose vasarolok cipot kinaiban. mindig adok ciponel a minosegre. viszint ami boltban tetszik koromcipo az 10 ezer felett van, kizart h ennyit kiadjak erte mert egy evben egyszer van olyan alkalom amire felveszem a magasat kb


viszint kinaiban mar nem egyszer lattam olyat ami tetszik es 4000 ft korul megusznam



mik a tapasztalatok? budos marad vagy kimegy a szag belole? izzad benne a lab? stb


2020. nov. 15. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már többször vettem ilyen 1-2 alkalomra használandó körömcipőt az Ázsia Centerben. Tökéletesen megfelelnek az elvárásoknak, célnak. Miért lenne büdös? Magassarkú körömcipőben miért izzadna a láb?
2020. nov. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%

Minden kinabol jon...meg a Nike is.

Szoval.😉

Persze vannak rossz es jo minosegu kinabol erkezo cuccok, nyilvan arra, hogy egy evben 1x felvedd megfelel a kinai is.

2020. nov. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én általában, kinézetre megyek. Ha látok valamit ami tetszik felpróbálom, nem a márkát nézem. Vettem már kínaiban cipőket, és talán egy volt ami törte a sarkam , de a többivel nem volt gond ( nem izzadt benne a lábam meg semmi )
2020. nov. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem van pár kínais magassarkúm, amit több éve vettem, de még mindig jó. Tény, nem hordom napi szinten, de mondjuk egy-egy alkalmi cipőért inkább áldozok 5 ezret, mint 15-öt, hisz a használatuk ugyanannyira lenne gyakori.


Egyik sem olyan, ami töri a lábam, vagy kényelmetlen, így bátran vettem meg őket.

2020. nov. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szalagavatómra kínaiból vettük a cipőmet. Egyáltalán nem tört, hajnalig táncoltam benne. Igaz a buli végére nem maradt sarka, de azt megcsináltattuk és a cipő köszöni szépen, azóta is megvan. Ennek közel 10 éve. Nem hordom gyakran, de még mindig hibátlan. Jó vétel volt.
2020. nov. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ennyire ritkán kell felvenned, arra tökéletesen elég lesz a kínai, ha napi használatra, netán állómunkára szánnád, nyilván más a helyzet, ott tényleg megéri a drágább (mondjuk az nem 10, hanem inkább 20 ezer felett van). De évi egy alkalomra untig kitart egy olcsó.

Cipőszaga nem csak a kínaiaknak van...

Az izzadás meg a lábadtól függ, ha nem bírja a szintetikus anyagokat, akkor igen, izzadni fog, de ez más szintetikus márkákra is igaz (amik drágábbak jóval). De ha nem volt eddig ilyen bajod, akkor a kínaival sem lesz.

2020. nov. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!