Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alig egy oraja vasaroltam egy...

Alig egy oraja vasaroltam egy szuper trenchoat-ot, de itthon vettem észre, hogy a lopasjelzo rajta maradt. Le lehet szedni valahogy, vagy vigyem vissza?

Figyelt kérdés

A mai nap soran mar tutira nem tudok bemenni a belvarosba, és a holnapi napom is korulményes, igy gondoltam, valamivel nekiallok leszedni, de félek, hogy megsértem vele az anyagot. ( meg ugysem holnap venném fel, igy varhatok vele :D)

Ilyen kerek izé , az anyag mindkét oldalan, ti probaltatok mar otthon eltavolitani ezeket a kis izéket? Kosz!


2010. aug. 10. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az direkt olyan hogy ne tudják leszedni. Szerintem majd vidd vissza ha tudod de blokkal együtt.
2010. aug. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azokat nem lehet leszedni, vissza kell vinned :)
2010. aug. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszi! akkor nem is tamadok a kalapaccsal :)
2010. aug. 10. 17:14
 4/5 anonim ***** válasza:

anyumnak a főnöke járt így egyszer pont akkor mentem be anyumhoz és láttam hogy mit össze szenvedtek hogy le szedjék de a végén sikerült nekik :P


de ha nem vagy biztos benne hogy sikerülhet úgy leszedni hogy ne sérüljön meg az anyag akkor vidd vissza

2010. aug. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jah de persze blokkal együtt :P
2010. aug. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!