Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy badass girl stílust...

Kori_lia kérdése:

Egy badass girl stílust szeretnék és nem tudom hogy hol kezdjem. A ruhákat a végére hagynám, ha lehet. Egy kislányos stílusom van most. Valaki tud ajánlani valamit? Köszönöm a segítségét!

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy badass? Nem tudsz egy képet csatolni? Segítek szívesen.
2020. nov. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Külső, vagy komplett stílus?
2020. nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Én elsőnek valamilyen extrémebb hajat készítenék, ami lehet akár egy olyan durva vörös szín is. Nem tudom hány éves vagy, de tetoválást nem javasolnék, mert ha nem jön be ez a stilus akkor azt nem lehet egyszerűen eltüntetni. Inkább kiegészítőkben gondolkodj.
2020. nov. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Linkelj egy képet, hogy mire gondolsz, mert így nehéz bármit is mondani, hogy nem tudjuk mit értesz ezalatt pontosan.

Nekem a "badass" az mondjuk egy punk stílus tarajja, 3 kiló vassal az arcban meg platformos csizmával vagy mondjuk egy cyber goth, de neked valószínűleg - mivel fiatalabbnak tippelek már csak a kérdésed stílusából adódóan is - gondolom valami Billie Eilish vagy e-girl kaliberű dolog tetszik, szóval ha bármi érdemi tanácsot vársz, akkor kissé pontosítanod kellene.

2020. nov. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát... Nem tudom, hogy hogyan kell itt képet csatolni. Még soha nem használtam ezt az oldalt
2020. nov. 25. 05:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak keress egy képet neten ami tetszik, és a linkjét rakd be hozzászólásban.
2020. nov. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2020. nov. 26. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!