Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy ilyen fehérnem...

Szerintetek egy ilyen fehérnemű inkább mindennapi vagy inkább hálószobai viselet?

Figyelt kérdés
Link: [link]

2020. nov. 28. 09:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem az ilyesmiket simán fellehet venni utcára, már akinek bele fér. Egyébként meg hálószobába ennél valami extrásabbat vennék, de ízlések es pofonok :D
2020. nov. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nincs "mindennapi" meg "hálószobai" fehérnemüm, csak egyfélét használok (nem a nagymamabugyi és társait)
2020. nov. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Ha megfelelően tartja a mellet, ami nekem nagymellűként fontos, akkor simán hordanám utcára is. A felsőrésze kimondottan szép, ha élőben sem ríkít róla, hogy ez fehérnemű, akkor lehet nem is vennék rá semmit, egy hosszabb fekete testhezálló szoknyával nagyon csinos lenne elegánsabb helyekre, étterembe, stb.
2020. nov. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindennapi.
2020. nov. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Ha van alatta bugyi akkor mindennapi
2020. nov. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
Body alatt szerintem csúnya ha még bugyi is van! A bodynak ez a lényege.
2020. nov. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Én fiúként hordok sima pamut badyt, de ha még vennék alá alsógatyág hát az nem tudom hogy nézne ki. De szerintem ezek inkább hálószobai fehérneműk mint utcai.
2020. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó, nyilván hülyén "mutatna", ha a bodyd alá húznál egy boxert is, de a kérdés nem férfiaknak szólt, én meg nem fogom a bársony bodym anyagát elviselni a pinámon
2020. nov. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

De emberek, hát a kérdező nem azt kérdezte, hogy ez felsőruházat-e vagy pedig fehérnemű!

Én nem használnám alkalminak, több okból sem. Egyrészt egy bodyt magadról is nehéz úgy levenni, hogy kecses maradj, ne adj isten szexi is.. Ha meg a pasinak kell lehámoznia rólad, akkor igencsak meg fog gyűlni vele a baja. Nálam ez az a kategória, amit éppenséggel nem baj, ha lát a párom, de az estét nem ebben várnám.

2020. nov. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Hát nem tudom én ezt sehova nem venném fel.
2020. nov. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!