Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyenkor mi a teendő? (a...

Ilyenkor mi a teendő? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Az előbb rendeltem 14000ft értékben ruhát blackfriday napok alkalmával, és ugye 12990ft-tól INGYENES a szállítás az oldal szerint. Akkor mi a túróért számolta fel azt a 3000ft szállítási költséget?


17000 valamennyi van a számla végösszegénél, holott ez így nagyon nem fair. Ilyenkor mi a teendő?


Bocsánat, de én nem fogok kiadni a szállításra plusz 3000ft-ot. Szerintem kész rablás..



2020. nov. 28. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írj nekik egy emailt és kérdezd meg, már ha nem tudod visszamondani a rendelést. Mindenképp szólj nekik, ha ragaszkodnak a szállítási ktsghez, akkor töröltesd velük a rendelést.
2020. nov. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
Amúgy ezt sosem értettem amikor valaki sajnálja a szállítási költséget. Ha kitudsz fizetni 14 ezret ruhákért, akkor azt miért várod el, hogy ingyen vigyék ki neked, nyilván az adott ruházati cég sem ingyen adja fel. Ha ekkora probléma az a 3 ezer forint, akkor írj nekik e-mailt.
2020. nov. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
Lehet hogy az oldal szerverén nem jól van beállítva a cucc a végösszegnél. Írj nekik.
2020. nov. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!

Mit tudtál intézni a szállítással kapcsolatban? Én ugyanígy jártam. :/

2020. nov. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves 4/4!

Eddig semmit, amikor megláttam, hogy a számlámról levonta a pénzt, azonnal írtam nekik egy e-mailt, de ettől függetlenül ma még telefonálni is fogok.

Ha sikerült intézni valamit, írni fogok ide! :)


Nekem igenis számít, hogy 3000-et egy ruháért adok ki, vagy pusztán a szállítási költségért..

2020. nov. 30. 07:16
 6/6 A kérdező kommentje:

Beszéltem az ügyfélszolgálattal, azt mondták, hogy hiba lépett fel a rendszerben. Írjak nekik e-mailt ha megkaptam a csomagot, és vissza fogják téríteni a szállítási költséget.

Ha nem egy hivatalos oldal lenne, most kételkednék..

2020. nov. 30. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!