Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olyan jo ido van hogy azt...

Olyan jo ido van hogy azt gondoltam egy miniszoknya egy neccharisnya es egy rovidebb felsot veszek fol egy kiskabattal. Egy kicsit derekmutogatos. Este talalkozom a baratommal es szeretnek tetszeni neki. Szereti az ilyet. Gaz nagyon? 25L

Figyelt kérdés
Neccharisnya miniszoknya rovid felso barat

2020. dec. 5. 13:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem en vagyok. En szeretem a neccharisnyat minden idoben. Sokszor hordom minivel. Foleg mintasakat szeretem. Van hozza egy feher otkan rovidebb kabatom. Ezt is surunk hordom
2020. dec. 6. 14:56
 12/14 anonim ***** válasza:
Úgy vagy te nö mint én angol királynö. Ne itt éld ki a fétised pls.
2020. dec. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Mire alapozod de ha igy gondolog nem...Nem hiszem hogy vedekeznem vagy magyarazkodnom kellene. Egyebkent nem nagyon erdekel mit gondolsz. Gondolom vagynal ilyen nore aki csinos es mer felvenni olyan ruhat amiben szexi
2020. dec. 9. 18:49
 14/14 anonim ***** válasza:
Beteg vagy kérdező
2020. dec. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!