Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok, ti milyen márkájú és...

Srácok, ti milyen márkájú és fazonú alsónadrágot hordotok? Érdemes szerintetek márkás alsót venni? Kort is írjatok kérlek!

Figyelt kérdés

Milyen márkájú alsókat vesztek? Mennyire ragaszkodtok a márkához? Hol veszitek? Kényelmesen elfér benne a csomagotok?

Köszi a válaszokat. 24F



2020. dec. 6. 14:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%
Én nem foglalkozok a márkával, mert irreálisan drágák, és annyival nem jobb. Lényeg hogy kényelmes legyen. Fazonra tangát hordok már nagyon régóta.
2020. dec. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Lordan márkájú alsót hordok, inkább fecskét. Nem ragaszkodom a márkához, de nekem ez bevált.
2020. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
26%

Első komment, egyelek meg... "Nekem ami márkásabb.. F&F" :D. Létező egyik legolcsóbb márka szerintem ami van.

A márkásabb alsónadrág nem itt kezdődik.


Amúgy nekem van Ralph Lauren, Calvin Klein, Hugo Boss, Supreme. Volt egy Versace is.


Pont ugyan olyan az összes. Pár év után a mosások miatt kuka ígyis úgyis. A Versace az 15 papír volt. Egy darab. Az amúgy egész jól bírta, kicsivel tovább mint a többi. De azt a felárat egyáltalán nem éri meg. Csak menő, márkás, ennyi. De annyival nem jobb, nem bírja tovább.


Sajnos ne reménykedj benne, hogy ha drágábbat veszel, az majd 10 évig jó lesz. Ugyanúgy kopóeszköz az 500 forintos alsónadrág is, az 5000-s is, meg a 15 ezres is.

Valaki teszkósból tart otthon 30 darabot, nekem márkásabbak közül van mondjuk 15, amit aktívan hordok. Hála égnek elvannak egykét évig, tehát nem ezeken fogok spórolni. És szeretem a márkás dolgokat.

2020. dec. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
71%

A felsoroltaid fele kamu hamisitvany egyebkent

A marka egy termek vagy szolgaltatas neve.

Es nem ad többet 15 ezeres also egy 3000 alsonal de persze lehet felvagni kinai hamisitvanyokkal is

2020. dec. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

#14: Ezt a 13-as kommentemre mondod?

Csak mert hivatalos márkabotlból / hivatalos weboldalról van mindegyik. Az biztos kamu... :D


És attól függetlenül hogy ilyeneim vannak, pont ezt írtam. Hogy a drágább sem jobb.


Érdekes, ha valaki 500 forintos alsónadrágot hord, az nem baj. Ha valakinek olyan van, ami 3-4-5 ezer / darab, az tuti kamu...

2020. dec. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
21%
Csak a márkás, Lacost, CK, Tommy vagy Armany még. Milyen fazonú? Ha nem vagy nyomi kispöcsű, akkor boxer :D
2020. dec. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Adom, hogy a 4 említett márka közül 2-t sikerült helyesen leírni :D
2020. dec. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
25%
Ok. De legalább nem nyomi fecskében szorul a nagy f@szom
2020. dec. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Én Pompea és Issimo alsókat hordok.
2021. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Boxert veszek márka igényem nincs, nekem teljesen megfelelő amit a kínaiba veszek, világos szürkés mintás boxer, bő lobogos hordok nagyon kényelmes, egyrészt férfias kényelem sokat számít, azért is a kínaiba veszek ilyen boxert, amit észre vettem, méret arányában derék gumi pont a derekam mérete nem laza nem szorít pont jó viszont a boxer bősége az kb mérete nagyobb egy szammal tehát nagyon laza lobogos, nekem maximálisan jó a kínaiba venni, évek óta ott veszek, kényelmesen el fér benne, hely igénye van is, izzados vagyok ezért is csak a lobogos boxer jó, azért abba is tudok izzadni.
febr. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!