Mit tegyek? (?)

Figyelt kérdés

Picik a melleit, 70A SE. Eldöntöttem, hogy nem fogok hordani melltartót mert nincs értelme,viszont ha kis topot is húzok ra , a mellbimbom akkor is ki domborodik. Mit tegyek?


19/L



2020. dec. 14. 09:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Melleim*
2020. dec. 14. 09:44
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Használj esetleg merevítő nélküli melltartót. Az kényelmes, de mégse üt át a mellbimbó.

Másik lehetőség hogy néha húzol (ha olyan a felső), néha nem (pl. télen kabát alá)

Harmadik lehetőség: nem húzol soha és nem foglalkozol hogy ki mit gondol arról hogy látszik a mellbimbód.

2020. dec. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Próbáltam a merevito nélkülit is, de mindig “kilóg” belőle a mellem, mert valamiért nem illeszkednek .. Tényleg lapos vagyok! :D


Viszont azt a mellbimbo takarót ( nemtudom mi a neve) meg nem próbáltam , viszont attól félek hogy le esik és észre sem veszem, stb

2020. dec. 14. 09:56
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon kicsik a melleim, 70A körül nekem is, de a merevítő nélkülik jók. Jó, nem próbáltam olyan sokat, de a h&m-ben vettem xs-t az jó, vagy a sloggiból a legkisebb vállban kicsit nagy, de ha ráveszek egy pólót akkor nem látszik egyáltalán.


Mellbimbó tapaszt nem próbáltam, de szerintem észrevennéd ha leesik. Ha vennék ilyet biztos drágább, márkásabbat szereznék be, nem pedig no name kínait.

2020. dec. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Mellbimbótapasz
2020. dec. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Vastag pulcsi alól nem látszik ki.
2020. dec. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Vannak ilyen pici szivaccsal rendelkező sportmelltartók, van köztük ami kifejezetten szexi. Az is jó, hogy az aljuk gumis, így nem csúszkál, nem is dörzsöl. Én is ilyeneket hordok, nekem is nagy a 75As melltartó.
2020. dec. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a #2-es harmadik mondatát kövesd. Én 70B-vel nem hordok. Ez egy szabad világ, senki sem köteles a mellem nézni, ha nem tetszik, hogy nincs rajtam melltartó.

Egyébként, ha felveszek egy trikót, vagy topot, már nem üt át a mellbimbóm.

2020. dec. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Növeszd meg a hajad annyira, hogyha előreveszed, eltakarja a melled!
2020. dec. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:D novesztem a hajam, de sajnos meg alig hogy vállig ér ..:D
2020. dec. 15. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!