Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A szüleim elenzik a stílusom,...

A szüleim elenzik a stílusom, mitt tegyek?

Figyelt kérdés

nekem eléggé olyan stílusom van ami ebben a faluban nincs és ezért a szüleim nem engedik hogy így öltözködjek mert ez nem jó vagy én nem is tudom hogy mi bajuk van ezekkel a ruhákal és ez nekem fura hogy nem hordthatom azt amit szeretnék, szóval örülnék hogy adnátok valamilyen tanácsot hogy hogy értessem meg a szüleimmel hogy ez vagyok én és ezt el kell fogadniuk

Előre is köszi a válaszokat! :)



2017. máj. 17. 20:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Mégis milyen az a stílus le tudnád írni vagy képeket linkelni?
2017. máj. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Metionin ***** válasza:

Ehhez jó lenne tudni, hogy mit is takar az a bizonyos stílus. Nem mindegy, hogy csak mondjuk a színei miatt ellenzik a szüleid vagy azért mert szerintük pl. túl fiatal vagy hozzá vagy kint van mindened. Ha annyi a baj, hogy a falubeliek közül kilógsz de amúgy a ruhák jól állnak és ízlésesek, az csak átmeneti ellenkezés szokott lenni, később megszokják a szülők is. Problémád viszont adódhat addig, amíg a szüleid fedezik a ruházkodásodat, előfordulhat hogy nem veszik meg azt a ruhát ami neked tetszik vagy nem adnak pénzt rá. Az sem mindegy hogy hány éves vagy.

Anno engem is félve engedtek ki az utcára az első atommetál szereléseimben de amikor látták, hogy bár a faluban megnéznek, én ugyanúgy emelt fővel vonulok tovább, ráadásul a pénzt is én keresem a ruhákra, nem szóltak. Kb. 10 éve nézek ki közel ugyanúgy, már az lenne fura ha nem színes hajjal és nem szaggatott szegecses fekete cuccokban mászkálnék. Vicces, hogy ha valaki először lát és alaposan megnéz, a szüleim már nem is tudják, hogy mi a frászt nézhet rajtam az illető :D

2017. máj. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Hát ez nem újdonság, vki eltér az átlagtól, azt már félig dilisnek nézik, mert nem birka, nem áll be a sorba. Ha nagyon kirívó a stílusod, akkor meg lehet érteni, amúgy mindenki úgy öltözik ahogy akar!
2017. máj. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Engem is elérdekelne, hogy ez milyen stílus.

Ha tizenX évesen sátánista vagy, az már több, mint bizarr... Reméljük nem.

Egyébként nem vagyok előítéletes a szubkultúrákkal.

Én pl. a goth, a lolita, a steampunk stílusokat vegyítem a fastfashion vonallal.

Az én stílusomat elég nehéz definiálni, de nem is szeretném, hiszen ettől vagyok egyedi.

Nagyon tetszenek a fűzők, a historikus motívumok, az apró felcsatolható kalapok. Sőt, rengetegszer még egy extrém magas sarkú ABBA imitáló holdjáró is belekerül az összképbe.

Az arcomat szeretem porcelánbaba-szerűre festeni, ami egyébként könnyű, mert ilyen az arcberendezésem. Rajongok a szép, nőies világos rúzsokért, és a körmömre is szinte mindig kerül egy adag barokk vagy szecessziós minta.

Semmi baj nincs azzal, ha nincs kedved beolvadni az egysíkú, közönséges témákról snapchatelgető tinik közé.

Apám is állandóan beszól a stílusom miatt, de már nem stresszelek emiatt. Mindig lesznek, akik meg akarnak ingatni a stílusodban.

2017. máj. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Milyen stílus?
2017. máj. 19. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

[link]

kb. ennyi ez a nagy katasztrófa xddd

Nem fontos hány éves vagyok, meg nem a pénzel van gond vagy ilyesmi csak nekik nem jön be és ez elég is..

2017. máj. 19. 21:28
 7/25 A kérdező kommentje:
amúgy ez nem is olyan nagy katasztrófa szerintem, de ebben az isten háta mögött elrejtet faluban senki sem "normális" :D
2017. máj. 19. 21:30
 8/25 anonim ***** válasza:
Lehet mutatnod kellene nekik pár képet vagy akár videót a netről, hogy lássák, hogy most kb ez a divat szóval eléggé "normális" ha valaki ilyeneket hord.
2017. máj. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Ja csak hogy már próbáltam és semmi, mert szerintük ez szörnyen nézz ki és nem értik hogy tud valaki ilyet hordani.
2017. máj. 20. 10:49
 10/25 anonim ***** válasza:
Szerintem a szakadt farmer+neccharisnya ami nem tetszik nekik, igazából a nagyon szakadt nekem se,nekem a térdnél szakadt és a lábszár alsó részén látszó harisnya tetszik, de ha neked ez jön be akkor idővel leszállnak rólad, reméljük. Engem évekig a rövidnadrág nylonharisnyával bosszantott anyám, de belátta, hogy más is hordja így.
2017. máj. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!