Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ruhaméretek: S / M , ezek mit...

Ruhaméretek: S / M , ezek mit jelentenek ?

Figyelt kérdés
Előre is köszi *-^

2020. dec. 17. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

smal - medium - large

angolul a kicsi - közepes - nagy szavak kezdöbetüje

2020. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Nem tudtam a kérdest szerkeszteni. Ez nekem még új.."S INTL". Mit takar mert h*lye vagyok ehez xD ?
2020. dec. 17. 17:36
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Szado-mazo ruhák.
2020. dec. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

intl általában az international rövidítése.


Gondolom nemzetközi S-es méret, nem kínai, ami még kisebb.

2020. dec. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


Elromlott az interneted?

2020. dec. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

A táblázatból megtudhatjuk, hogy:

1. 177 cm alatti férfiak nincsenek (vagy ha vannak is, egy 176 cm-es férfi az XS férfi, ahogy 164 alatti nők sincsenek).

2. Míg a férfiak vittek valami logikát a nadrágok méretezésébe (nadrágméret számmal = derékméret collban mérve), addig a nőknél újfent nem sikerült.

2020. dec. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kösziii mindenkinek xD Szerencsére jó a méret xD
2020. dec. 22. 15:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Erre szerintem nincs semmilyen szabvány, gyártónként változik, hogy mi mekkora, nevetséges az egész. Nem tudom, miért nem lehet megadni, hogy pl. egy póló ilyen széles, olyan hosszú, és majd eldöntik, hogy rámegy-e az illetőre. Az ilyen S-M meg szerintem azt jelenti, hogy nem csináltunk külön S-est, jó lesz nektek az M-es is. L-XL ugyanez.
2020. dec. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek. 150 éve feltalálták a cm-t, erre itt sz@rakodnak ilyen betűkkel, ami minden nemnél, fazonnál és országnál más.
2020. dec. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, és a cipőknél sem ártana keresni egy új mértékegységet, mert az sem állapot, hogy egyik cipőből az X jó, a másikból az X+1 vagy X-1 (pl. 42, 43, 44). Most néztem utána, és létezik is egy Mondopoint nevű méretszabvány, ami a láb, és nem a cipő méretén alapul. Biztos ez is úgy megragadt, mint a kocsiknál a lóerő kW helyett. [link]
2020. dec. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!