Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket is zavar hogy a lopás...

Titeket is zavar hogy a lopás gátlóval kilyukasztják a ruhát?

Figyelt kérdés

Rendszeresen belefutok, hogy vennék egy felsőt, páromnak bugyit, vagy a legrosszabb a zokni.

Már sok boltban utálnak érte, mert mivel sokszor nem veszem észre hogy van rajta, csak a pénztárnál, és ott hagyom, mert lyukasan nem kell.

Ha a cimkére raknák, vagy olyan helyre ahol nem csinál plusz lyukat, nem lenne gond.



2020. dec. 19. 06:56
A kérdező szavazást indított:
Igen zavar, ott hagyom én is.
Igen zavar, de általában elhozom.
Nem zavar - érdekel, ez a mai ruhákkal jár.
32 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig megnézem a kasszánál h kilyukadt-e tőle a ruha, ha igen, akkor nem hozom el én sem.
2020. dec. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, számtalanszor hagytam ott, mert a kasszanal amikor levette, láttam, hogy lyukas maradt.
2020. dec. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Igen, zavar. Azt én sem értem, hogy miért nem úgy oldják keg, hogy ne tegyen kárt az áruban és kényelmesen fel is lehessen próbálni. Én azt nem értem, mikor mondjuk egy melltartón a hátsó kapocsra erősítik a bazi nagy lopásgátlót és fel sem lehet úgy próbálni. Nyilván ezeket az üzlet alkalmazottai csinálják, de kérdem én, senki nem szól nekik, hogy így nem fogják a terméket megvásárolni?
2020. dec. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen zavar. Volt hogy emiatt nem vettem meg, mert elég vandál módon volt rátéve.
2020. dec. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen zavar, és természetesen otthagyom, ha észreveszem. Nekem férfiként cipővel van olyan tapasztalatom, mint amiről #3 is ír. Egyszerűen néha úgy rakják rá, hogy nem lehet eléggé kilazítani ahhoz a fűzőt, hogy fel tudjam venni.
2021. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!