Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hosszabb csizma férfiaknak?

Hosszabb csizma férfiaknak?

Figyelt kérdés

A párom egy ideje rágja a fülemet, hogy szerezzek be egy térdig érő bőr csizmát magamnak, mert neki nagyon tetszik, és szerinte "belefér" a mai divatba férfiakon is. Karácsony előtt belefutottunk pár nagybevásárlóban néhány ilyenbe valóban (férfin hosszú csizma), külföldön pedig tényleg nem megy csodaszámba, mennyire rossz itthon a megítélése a dolognak?

Nem bakancsra, nem hótaposóra, nem veszkócsizmára gondolok, hanem elegáns, minőségi, lovagló-jellegűre.


[link]


(39/F)



2020. dec. 28. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nevetséges így utcai viseletre.
2020. dec. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Hát... nem. Határozottan nem.
2020. dec. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én imádnám!

37/n

2020. dec. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Borzasztó!
2020. dec. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem itthon abszolút nem mindennapi és szerintem nem is véletlenül. Persze mindenki hordjon amit akar, de az én véleményem, hogy ez egy borzalom!!! Leginkább egy gumicsizmára emlékeztet. L/16
2020. dec. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#3: Rajtad lehet, hogy én is :-)
2020. dec. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Uh ez nagyon visszataszító.
2020. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább bakancsot vegyél.
2020. dec. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Konkrétan a képen látható csizma annyiban nem tetszik, hogy bénán néz ki, hogy bokánál van csak fűzője, miközben hosszú szárú.


De egyébként pasikon is jól mutatna a hosszabb szárú lábbeli. Nem is értem, itthon ez miért olyan nagy szám, illetve hogy itthon miért nem divat. Pedig a csizma eredetileg a férfiak viselete volt, sőt nem is olyan régen, még a 80-as években is hordtak férfiak hosszú szárú csizmát. Télen a nagy hóban (akkor még volt igazi tél) nekem édesapám simán hordta.


Én is szoktam csizmát hordani. Leginkább gumicsizmát, igaz, nem sima mezőgazdasági csizmát, hanem elegánsabb kinézetű lovagló csizmát vagy sötétbarna színű vadászcsizmát. Egyáltalán nem néz ki gázul, sőt! Néha volt, hogy megnéztek benne, de ha mondjuk latyakos, sáros, esős, havas időben hordom, senki nem foglalkozik vele. De aki megnéz, azzal nyilván nem foglalkozok, mert nekem tetszik.

Van még egy térdig érő 30 soros acélbetétes bakancsom is, az nagyon vagány!


Én örülnék, ha az én párom beszélne rá ilyesmire, bár ha te nem vagy oda érte, akkor nyilván nem kell hordanod. Csak a barátnőd miatt ne viselj csizmát, ha nem akarsz. Én se növesztenék mondjuk vállig érő hajat csak azért, mert a párom esetleg rá akarna beszélni.

2021. jan. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!