Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SOS! Az eredeti vagy a kamu...

SOS! Az eredeti vagy a kamu Kanken éri meg jobban?

Figyelt kérdés

2020. dec. 29. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
a tesomnak a kamu 2 het utan szetszakadt. az enyem igazi , 3 eve megvan, semmi baja es vizallo is. szerintem semmibol nem eri meg a kamu, mert mindenkepp a minoseg rovasara megy, olyat kell venni amit meg tudsz fizetni
2020. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Nekem kamu van, senki nem mondaná meg. Címkével mindennel és fele árba került... szóval KAMU
2020. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

#2 Mármint minőségre is tökéletes!

Szóval ne bárhonnan rendelj. Nézz feedbacket.

Az enyém Ebay-es és semmmmi baja az ég világon 3 éve ;)

2020. dec. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
szerintem a kamu gaz. akkor mar inkabb vegyel fast fashion boltban egy mindenfele felirat nelkuli kanken fazonu sima taskat, csomo ilyet latni.
2020. dec. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem értem miért lett a válaszom leszavazva, főleg 0%-ra. Ez a tapasztalatom, ez volt a kérdés. Nekem megérte. Mi rossz volt a válaszomba kedvesek? :)
2020. dec. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Vannak olyan kamuk, amiket kamionokról illetve egyebekről lopnak. Szóval nem kamu, csak olcsó. Ilyen ez a táska is. A mivoltja nem érdekel. Ugyanígy van Vans cipőm Ukrajnából. Semmi baj az ilyenekkel. Sőt ha így vásárolsz az jó, minőség jó áron, csak ki kell fogni. :)
2020. dec. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Őszintén a kérdést sem értem. Ha nem teheted meg, hogy eredetit vegyél akkor nézz szét a saját pénztárcád árkategóriájában. Ha pedig van rá pénzed akkor vegyél eredetit. A kamu akkor is kamu ha “hiperszuper” minőség, nem fogja annyi ideig bírni mint egy eredeti. Arról nem is beszélve, hogy kinézetre sem hasonlíthatóak össze.
2020. dec. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
#7 Van olyan kamu, ami minőség. Én sem hinném amíg nem tapasztalom, de pont Kanken kamum van Ebayről, ahogy írtam és TELJES ŐSZINTESÉGGEL MONDOM, hogy FULL UGYAN AZ. És ráadásul 3 éve semmi baja. Lehet hogy csak ennél van így, de mondom szerintem lopott lehet vagy nem tudom, de tök eredetinek tűnik
2020. dec. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
És még mindig nem értem a leszavazást, EZ A rohadt TAPASZTALATOM, mi baj vele? 😂😂😂😂😂😂 NEMÉRTEEEEEEEM
2020. dec. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

[link]

Lehet keresgélni. 3000 körül vettem a sajátomat és NÉZD A FEEDBACKET!!!!!!!!!!

2020. dec. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!