Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SOS! Az eredeti vagy a kamu...

SOS! Az eredeti vagy a kamu Kanken éri meg jobban?

Figyelt kérdés

2020. dec. 29. 22:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
64%
És örülnék ha nem szavaznátok le minden egyes véleményemet, amivel próbálok segíteni a kérdezőnek. Hisz nem az a lényeg, hogy egyetértsünk a témában. Viszont a kérdésre jól válszoltam.
2020. dec. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van közepes és mini Kankenem is, és képzeljétek, mind a 2 kamu, a közepes már van vagy 3 éves, és még csak meg sem kopott, tökéletes állapotban van, a mini egy éves. Senki nem mondaná meg, hogy kamu, össze is hasonlítottam eredetivel, és abszolute nincs különbség. Nyilván meg kell nézni, hogy honnan rendeled, mert igen, lehet kamionról leesett vagy lopott, vagy egyéb ilyen horror helyről származó, de egy kis kutatással igenis lehet jó helyről olcsón szerezni.
2020. dec. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!