Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A műszálas boxeralsó állítólag...

A műszálas boxeralsó állítólag büdösödik akkor a biciklis nadrágok miért nem?

Figyelt kérdés
Pedig azok is műszálasak mégis azokat előszeretettel hordják.
2021. jan. 2. 05:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Rajtam egyetlen alsó sem büdösödött sosem.
2021. jan. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Mosógép? 🤔
2021. jan. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha beleszarsz csak akkor budosodik
2021. jan. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Mert a bringás önmagában van rajtad és szellőzik, ez rövidnadrág (boxer) erre még egy nadrágot vesznek fel a kis buta fiúkák és bepállik.
2021. jan. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Csak mindenki pocskondiázza a műszálasat hogy ajj attól bepálik meg büdi lesz... aztán a biciklisek meg nem.
2021. jan. 2. 20:12
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Falun laksz, ugye?
2021. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
És ki a fene van biciklisnadrágban 16 órát?
2021. jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

Biciklis gatyában nem vagy egész nap, sőt gondolom nem abban alszol. Vagy ha egész nap abban tekersz, akkor nap végén azt is illik kimosni.

Amúgy nekem tök mindegy milyen alsógatya van rajtad. Ha valamiért kimondottan a műszálasra gerjedsz, mert ilyen fétised van, akkor hordd azt!

2021. jan. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Ha a műszálassal gondok lennének akkor a nők sem vennének fel műszálas harit...
2021. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy ilyen történetem, ami ellentmond kissé az eddig leírtaknak, de megtörtént. Osztálytársnőm, akivel egy padban is ültünk, neoncsíkos fekete biciklisgatyában járt be a suliba (a 90-es évek elején ez nagy divat volt, nálunk kb. az összes csaj ezt hordta, nem csak sportoláshoz). Abban az évben nagyon meleg, nyári idő volt május-júniusban szinte megszakítás nélkül, így ő minden nap ebben járt be (a többiek azért cserélték a ruhát). De az is lehet, hogy otthon sem vette le, mert olyan jellegzetes, bepállott gatyaszaga volt (nemigen volt betegsége, mert máskor nem volt büdi, csak akkorában). Meg is kérdeztem tőle egyszer, hogy ő ennyire szeret ebben lenni, mire azt mondta, igen, mert nagyon kényelmes és imádja ahogy a testéhez tapad.

De másokon sosem vettem ezt észre, pedig a lányok legtöbbször tesiórán is abban voltak.

2021. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!