Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehetne elfogadtatni a...

Hogy lehetne elfogadtatni a barátnőmmel és a barátnőm családjával, hogy én a super skinny farmernadrágokat szeretem?

Figyelt kérdés
Barátnőm mindig helyteleníti, hogy ilyeneket hordok. Karácsonykor elvitt a szüleinek és a tesóinak bemutatni, az apja azt mondta, hogy most lát először testközelből zsebes harisnyát, jól megnézi magának. Mosolygott, de közben helytelenítően csóválta a fejét. A barátnőm öccsei nagy, bő, zsákszerű, lötyögős farmerben voltak, olyanban, amilyenbe kétszer is belefértek volna. Én meg azt a nadrágot találom röhejesnek. Ők meg az enyémen nevettek, holott az enyém legalább divatos. A fiatalabbik ugyan mondta, hogy egyszer kipróbálná, milyen érzés, ha feszül a lábszárán a nadrág, de az idősebb lebeszélte róla.

2021. jan. 7. 10:49
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
A Vádligatyás Igazi Férfi (rettegő férfi) a legszívesebben minden olyan bátor férfitársát kilövetné a Holdra, aki skinny farmert mer felvenni. Ő annyira fél attól, hogy megszólalja a többi ember, hogy a ruhaboltban még a skinny farmerek előtt sem mer elmenni, inkább kikerüli azt a sort, ahol ezek a nadrágok vannak.
2021. jan. 14. 00:21
 32/40 anonim ***** válasza:
0%

Értem már ezis a harisnya fétises barom kérdése amire aztán saját magának válaszol.

Irigyelek hogy van erre szabadidőd

2021. jan. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozzatok a vádligatyás fhasszal ő csak az egyencuccokban látszik fiúkának amiket az összes hozzá hasonló rettegő hord. Úristen nehogy nőies legyen rajtam valami mert egyből búza leszek..

Az ilyen betegek még a barátnőjük táskáját sem merik megfogni addig míg a csak mondjuk pisilni megy.

Ráadásul üldözési mániában in szenved, mindenhol engem lát a szerencsétlen.

2021. jan. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Utolsó, te pont ugyanaz vagy, mint aminek te hívtad a vádligatyást...

Egyébként az ilyen megnyilvánulás is téged minősít leginkább.


Egy húron pendültök, mindketten ugyanabban az óvodás stílusban szét trollkodva minden öltözködési kérdést itt a gyakorin. Egyikőtök sem való ide, mert nem tudjátok a véleményeteket kulturáltan leírni.


Még jó hogy mindkettőtök annyira jellemző és megismerhető stílusban ír, hogy az első sor után simán kiderül hogy ki vagy, így általában nem is olvasom tovább a buta megnyilvánulásaitokat. :)


Ebben a stílusban akkor sem lesz soha hiteletek, ha egyébként igazatok lenne, vagy hasznos lenne a válaszotok. Senki nem szereti bunkók írását, bunkó stílusban odahányva olvasgatni.


Sokkal többre mennétek ha megtanulnátok intelligensen fogalmazni.

2021. jan. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Ennél a kérdésnél én és a vádligatyás búzázik?

Vagy ezeket a kisfiúkat is leosztottad?

Úgy beszélek ezekkel ahogy megérdemlik!

2021. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Írhatsz tőlem 100 linket is, nem érdekel.


Nem mentség rád nézve az, hogy rajtad kívül is vannak még bunkók. Ettől te még ugyanolyan bunkó maradsz. Sőt buta is, mert nem sikerült megértened a lényeget, hogy próbálj meg normális és intelligens lenni, még ha nehéz is elsőre.

2021. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Nem tudja valaki mit lehetne tenni hogy az adminok bannolják ezt a harisnyás majmot a 100 kamu fiókjával együtt?😂
2021. jan. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Szerintem sosem lesz vége, mert újra regisztrál új névvel, miután kipenderítik.


Amit tehetünk hogy nem veszünk róla tudomást hogy létezik. És akkor hátha megunja egyszer.

2021. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Megy a részrehajlás látom.

Csak is velem van a baj, azokkal nem akik rögtön búzáznak ha egy pasi női ruhát vesz fel és ezt kiteszi kérdésnek.


Ebből is látszik mekkora senkiháziak vagytok akik túl sokat képzelnek magukról.

Csak egy emberrel van gond aki a búzázókkal küzd,de nektek csak velem van gondotok.

Ez a komment is mindent elárul.

2021. jan. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Vicces , hogy az értelmi szintel dobálozik egy elmebeteg aki 100 különböző fiókról kamu harisnya fétises kérdéseket írjál ki!

A te értelmi szintedel van a gond te kis homár.

2021. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!