Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak? Milyen melltart...

Mit csináljak? Milyen melltartót vegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos elég nagy a mellem és akár milyen melltartót veszek akár mekkora méretben mindig ki esik belőle. Tudnátok segíteni esetleg mit tegyek, honnan vásároljak?
2021. jan. 12. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Mekkora az elég nagy és hol szoktál vásárolni? Fehérnemű boltban?
2021. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
és még senki nem írt olyan választ, hogy "küldj képet, és meglátom, mit lehet tenni"?
2021. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2. Nak 95 c-s
2021. jan. 12. 19:58
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj be egy rendes fehérnemű üzletbe, segíteni fognak
2021. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy Aranypók fehérnemű boltba. Ott hozzáértő eladók vannak, ajánlani fognak megfelelő melltartót. Nem lesz olcsó, de megéri.
2021. jan. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

A fazonnal van a baj vakószínűleg.

Én G kosaras vagyok, szenvedtem mire jot találtam.

Külföldön vagyok ezert nem irok boltot.

Szaküzketbe vásárolj

2021. jan. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Biztos, hogy jó méretet hordasz? Én 75d-s vagyok, vékony derék, nagy kosár. Általában a Triumphban vásárolok, outletekben nagyon jó akciók szoktak lenni vagy a Next oldaláról rendelek. Az astratex oldalán is nagyon jókat lehet kifogni. De még egyszer mondom, bizonyosodj meg arról, hogy jó méretet veszel, én pl. évekig 80ct vettem, aztán lemértem rendesen, felprobaltam egy 75dset, azóta sokkal jobb a helyzet.
2021. jan. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16%
Hát én mit csináljak?Nekem meg olyan gondom van,hogy már attól feláll,ha olvasok egy olyan kérdést amiben melltartóból kieső nagy mellekről van szó.Mindenkinek megvan a maga nagy problémája.Neked azt mondanám hogy ha szeretnéd bearanyozni a férfitársadalom mindennapjait akkor soha föl se vegyél melltartót,főleg így ha csak a gondod van vele.
2021. jan. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
95C egyáltalán nem olyan vészesen nagy, inkább a hátad körmérete nagy hozzá.
2021. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ajánlom a H&M-et, én ott tudok magamnak ekkora méretre vásárolni😄
2021. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!