Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet jó minőségű zoknikat...

Hol lehet jó minőségű zoknikat kapni,amibe nem büdösödik bele az ember lába 2 ora után?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem,mert sokszor vettem zoknit amire nagy százalékban volt rairva hogy pamut,de nap vegere teljesen bebüdösödött a lábam.

Viszont tekintettel arra hogy vannak zoknik amit ha 2 napig hordanék akkor sem büdösödne be,így azt gondolom hogy a zoknival van a baj.

A segítséget előre is hálásan köszönöm!



2021. jan. 22. 09:49
1 2
 1/16 anonim válasza:
93%
bambusz zokni. en napi 8-10 órát hordom ugyanazt a cipőt (kézbesítő vagyok), de a bambuszzokniban nem büdös a lábam, plussz, jó talpbetét hozzá.
2021. jan. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

lehet, hogy amúgy sem büdösödik a lábam, de nekem a puma zoknik teljesen beváltak, nap véégre sem büdös

sok mindentől függ mitől büdös a lábad

hormonok, mit eszel, emésztőrendszer, cipő, gomba a lábadon, gomba a cipőben

2021. jan. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom ti miről beszéltek,de nekem egyetlen zokniban sem büdös a lábam,még az olcsókban sem. Mostanában egyre több lábszagos kérdés van,szerintem valami fétises barom írkálja az összeset.
2021. jan. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Munkaruha bolt. Pamut, ezüst szálakkal.
2021. jan. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%

2 napig? azert az nem

valami igenyes dolog..


en sima pamutzoknikat veszek h&m, reserved stb. es nem szokott bebudosodni a labam. lehet inkabb a cipoddel, vag a szemelyes higieniaddal van a baj..

2021. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

utolsó, nem hiszem, hogy a személyes higénia,

inkább megérne egy kivizsgálást

2021. jan. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem csak a zokni fontos, hogy jó minőségű legyen! A cipő minőségére és anyagára is figyelni kell!

Illetve, ha izzadékonyabb a lábad, akkor érdemes erre is külön oda figyelned. Mondjuk használhatsz rá krémet vagy sprayket.

2021. jan. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem a zoknival lesz a gond, hanem a lábaddal. Használj sprayt. Nekem még nyáron se büdös soha. A bambuszzokni amúgy nekem csalódás volt, abban folyton hidegnek és nyirkosnak éreztem a lábam. Én h&m-ben és tezenisben szoktam zoknikat venni és teljesen elégedett vagyok velük.
2021. jan. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is volt ilyen bajom de én végül a hervisben vettem sport pamut zoknit és az kicsit sem büdösödik be:) a márkája az hummel asszem
2021. jan. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nejlon zoknit próbáld meg.

Egy nőt sem hallottam még hogy emiatt panaszkodott volna.

A sok hülye férfi meg csodálkozik hogy belerohad a vastag zokniába.

2021. jan. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!