Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Akinek már fiatalon...

Lányok! Akinek már fiatalon érzékenyebb, problémás a lábfeje (pl lúdtalp miatt) milyen cipőket tudtok hordani?

Figyelt kérdés
Inkább a kényelemre figyeltek, vagy azért az is fontos, hogy divatos legyen? A betétetekről mit gondoltok, van amelyik segít?

2021. jan. 24. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kényelem volt fontos mindig is. Hétköznapokra gyógycipőt hordtam (már vannak tök normálisan kinézők is, amikről senki nem mondaná meg, hogy gyógycipő, bár igaz, elkérik az árát) Mikor pedig másik cipőt akartam felvenni, akkor betétet használtam, de azokat sosem éreztem tökéletesnek. Persze 1-1 alkalomra pont jók voltak. Nem tudom mi változott, de szerencsére csak 13-22 éves koromig volt ilyen problémám, azóta nem fáj a lábam normál cipőkben sem. Pedig a lúdtalp és a bokasüllyedés is megmaradt.
2021. jan. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez fura, hogy elmúlt a fájdalom... a lúdtalp mennyire súlyos neked? most mennyi idős vagy?
2021. jan. 24. 12:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Ha még aktuális akkor ajánlom hogy menj el egy ingyenes talpvizsgálatra a Talpcentrumba. Miskolcon található, de szokták járni az országot, ide a városba havonta-kéthavonta jönnek. Számítógéppel felvételt készítenek a talpadról (ingyenesen), aztán pedig lehet kérni egyedileg készített talpbetétet ami 20 ezer forint körül van. Minden cipőmbe belerakom és érzem a változást.
2021. márc. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amióta csak az eszemet tudom, nekem is fájós a lábam, pedig még nem vagyok 25 éves sem... :( Már rég lemondtam a divatozásról, maximum alkalmanként merek felvenni csini cipőket, mert utána rettenetesen fáj a lábam... Járok rendszeresen orvoshoz, mert elég komplex a problémám, ő felír személyre szabott talpbetétet, ami szuper, csak nem minden lábbelibe tehető bele.

Amikor csak lehet, gyógypapucsot vagy -cipőt hordok, és különösen irtózom azoktól alkalmaktól, ahol magas sarkút kell felvenni. :(

Léteznek készen kapható talpbetétek, de azt ajánlom, látogass el egy ortopéd szakorvoshoz, ő tudni fogja, mi a legjobb megoldás a számodra!

2021. márc. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Idén a 31-et töltöm. Én sem tudom, hogyan vagy mitől múlt el, de igaziból annyira nem is érdekel, csak örülök, hogy én azon kevés szerencsésebbek közé tartozom, akik megszabadulhattak ettől a problémától. Azon kívül, hogy gyógycipőt hordtam semmit nem tettem a dologért. Javasolták a gyógytornát, de egyszer sem voltam. Szóval, valóban rejtély, hogy múlt el
2021. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!