Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek, ha az elmúlt 1-2...

Mit tegyek, ha az elmúlt 1-2 évben nagyon sok ruhát vettem, de hirtelen változott az ízlésem és már nem tetszenek?

Figyelt kérdés
A korábbi sportos, laza stílusról elegánsabbra váltanék vagy nőiesebbre, viszont most nem annyira tehetem meg, hogy vásárolgassak. Sok hasonló cuccom is van, ami szintén nem ésszerű. Legtöbb ruhám plain, egyszerű, fekete vagy fehér/szürke. Esetleg pink. :D Uncsi. Kiráz a hideg tőlük. Korábban próbáltam eladni ruhákat, én sose jártam sikerrel. Valami tipp ahol megvennék talán? Köszi előre is!
2021. jan. 28. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem lenne járvány, gardróbcserés programokat javasolnék. Így azt mondom, próbáld máshol hirdetni őket, mint eddig. Vatera, jófogás, marketplace, adott márkák fb csoportjai mind működhetnek.
2021. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Őszintén? Én megtartanám őket...én néha havonta cserélgetem az ízlésemet és ilyenkor elő-elő kerülnek régebbi darabok.
2021. jan. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
en most dobozoltam be egy vagon ruhat, amit mar nem hordok es elkuldtem a remixhez 😀
2021. jan. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A következő körben ne 2 raklapnyi ruhát halmozz fel, aztán akkor nem lesz belőle ekkora gond.
2021. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Khm, előtte is már sok ruhám volt és mivel sok, nem használódtak el annyira, de kidobni meg nem akartam őket.

Ráadásul kétlaki életet élek, tehát érthető hogy itt is, ott is van ruhám.

2021. jan. 29. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!