Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ilyen sok az alter...

Miért ilyen sok az alter gyerek mostanában?

Figyelt kérdés
Tiktok efektus vagy mi az oka? Már annyira tömeggé tették(mind zeneileg mint öltözködésben)ezt is hogy teljesen elvesztette a varázsát.

2021. jan. 31. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Mit jelent az, hogy alter gyerek?
2021. jan. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
alterból mindig is sok volt a tinik körében
2021. jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
zeneileg most mi az alter? (csak mert húsz éve is volt, aztán mainstream is lett belőle..)
2021. jan. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Most valamiért divat lett alterosan öltözködni://
2021. jan. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagy szerepe van benne a TikTok-Instagram világnak. Rengeteg felkapott fiatal “celeb” képviseli ezt a stílust, a követőik pedig őket utánozzák.
2021. febr. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
azok hogy néznek ki? meg mit értesz alter alatt?
2021. febr. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne vicceljetek már, régen is sok volt. :D Tíz éve ha elmentél egy művészeti középiskola mellett csak alter cigiző lányokat láttál.
2021. febr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

A magyar alternatív zene kezd kicsit felkapott lenni, amit én pozitív dolognak látok. Szerepe van benne a különböző alkalmazásoknak mindenképp, ezen kívül szerintem jelenleg tök sok minőségi alternatív banda is van és ez is csak segít a dologban.

Egyébként én sosem tudom beazonosítani az alter stílust öltözködésben, így én nem vettem észre, hogy az átlagnál több lenne.

Egyébként ma ez a divat, holnap más. Két éve mindenki vsco girl volt, most az alter hodít...

2021. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de mi az, hogy alternatív zene? pl. anno a Quimby is elég alternatív hangzású volt, mégis hülyére lettek sztárolva.
2021. febr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Régebbi bandák közül, akik alterek, és legfelkapottabbak: Kispál, Kiscsillag, 30y, Quimby, hiperkarma

Újabb keletűek, esetleg kevésbé ismertek: Elefánt (!), Esti Kornél, Carson Coma, Meg egy cukorka stb. Most ezek jutottak eszembe.

Jelenleg szerintem őket nevezzük alternatív bandáknak.

2021. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!