Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiatalok! Melyik divatmárka a...

Fiatalok! Melyik divatmárka a legelterjedtebb a baráti körötökben?

Figyelt kérdés

Keresztfiam napokban lesz 18.


Szeretnék neki venni pár pólót vagy pulcsit, de nem igazán tudom hogy mely márkák a menők mostanság.


Nem akarok ilyen átlagos h&m vagy c&a sat venni, de persze méregdrága luxusholmit sem.


Lesz más ajándék is, kb 50ezer forintért vennék egy-két-pár ruhaneműt.


Mit ajánlanátok ennyiért?


Szavazáshoz betettem pár márkát, amiket eddig néztem.



2021. febr. 14. 17:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%

A ruhával nagyon mellé lehet fogni. De amúgy fogalmad sincs milyen nadrágot hord higy tőlünk kérdezed? Mert hiába veszel neki divatos szűk nadrágot ha egyszerűen nem szereti.

Ha ritkán találkozol vele akkor az ajándékkártya tökéletes. Tedd bele valamibe és csomagold be szépen, szóval ne csak úgy simán a kezébe nyomd.

2021. febr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%

Nadrágot én biztos nem vennék, azzal könnyű melléfogni, viszont ha mindenképpen meglepetés lenne, akkor valami basic pólóval vagy pulcsival szerintem nehezebb. A CK pólók/pulcsik pl. eléggé hasonlóak, a legtöbb fekete vagy fehér és rá van téve valahova egy valamekkora logó.

Ha hord hasonló pulcsikat, akkor egy ilyesmi egyszerű pulcsira szerintem nem mondaná, hogy fuj nem veszem fel

[link]

Ha meg mégis, akkor olyan helyről vedd, ahol be lehet cserélni, vagy jó lesz otthonra vagy a kabát alá, egy nadrágot viszont nehezebb úgy hordani, hogy ne látsszon.

2021. febr. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%
utalvány
2021. febr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

A calvin klein pulcsi jó ötlet, olyat már láttam rajta.


Nadrágból 32es méretet hord, főként ilyen feszülős fazonút.

Melyik boltban van a legnagyobb választék ilyen téren?

2021. febr. 15. 09:24
 15/19 anonim ***** válasza:
83%

Nadrágot pláne nem vennék soha senkinek mert az kényes téma. Hiába egyforma a méretezés több fazonból is ember függő hogy kire mi jó.


Ha mar ennyire ruhára akarod hogy költse, akkor adj nrki ilyen ruhára költhető ajándékkártyát

2021. febr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudjuk hol laksz, így hiába mondunk üzlet nevet. De a bevásárlóközpontok tele vannak olyen botokkal ahol a mai divatot árulják.

Szerintem itt nem az a lényeg hogy a keresztfiadnak örömet okoz, hanem hogy megmutasd hogy te igenis milyen szép ajándékot vettél. Ha már ez van akkor gondolom nem kell mondani hogy tarts meg a blokkot arra az esetre ha rossz a méret.

2021. febr. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Pécs


Természetesen megtartanám a blokkot.

2021. febr. 15. 10:08
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Voltam bevásárolni.


Vettem egy tommy hilfiger pulcsit,

Egy calvin klein pólót,

Pull and bearben egy szaggatott skinny farmernadrágot,

És adidas zoknikat


Blokkokat eltettem, ha valamelyik kicsi lenne.


Holnap megírom hogy hogy tetszett neki. :)

2021. febr. 15. 15:57
 19/19 anonim ***** válasza:
Hugo Boss , Gant
2021. febr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!