Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Sugarbird menő vagy ciki?

A Sugarbird menő vagy ciki?

Figyelt kérdés
Tetszenek 1-2 ruháik, bár lassan gucci áron mozognak.. max csak leértékeléskor venném meg. Hogy lett ez ennyire drága és miben rejlik az ereje? Úgy értem nem egy michael kors/ calvin klein, nem világmárka.. egyik nagyon gazdag nő ismerősöm (Andrássyn van lakása, minden honapban utazik) csak onnan hajlandó öltözködni. Abban rejlene a varázsa hogy nőies egyedi termékek? Egyszerre hallom az ismerőseimtol hogy menő illetve gáz ez a márka ..
2021. febr. 17. 09:01
 1/8 Sunshinedoll ***** válasza:
78%

Még csak nem is egyediek, szinte minden szezonból lopnak valami másik márkától. Vagyis mostanában nem tudom, de pár éve rendszeresen másoltak valami más, nagyobb márkát.

Persze ők "inspirációnak" nevezik, amiből mondjuk nincs probléma, a Zara meg H&M meg egyéb márkák is rendszeresen koppintanak a nagyobb márkától, de: a Sugarbird nem H&M áron adja a lopott cuccait.


Nem tudom, nyilván ízlés kérdése is, ki mennyire szereti a márkát, nekem nem tetszenek a Sugarbird cuccok, szerintem ízléstelenek, gyerekesek vagy csicsásak, a minőségüket mondjuk nem ismerem, szóval az én ellenszenvem mindenképp onnan fakad, hogy egyszerűen nem tetszenek a ruháik. Meg ennyiért mondjuk szerintem jobb márkákra is lehetne költeni, de kinek mi tetszik.


Tudnám jobban cincálni a márkát és a kreatív döntéseit a ruhák terén, de nem fogom, nem fizet engem a GYK, hogy játszam itt a fashion police-t :D


Gáznak nem tartom egyébként, csak csúnyának :D Meg én kb. minden márkát tiltólistára teszek aki Frida Kahlo kollekciót dob ki, szóval őket is... de ez mán' az én hülyeségem :D

2021. febr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ciki, mivel koppintás a legtöbb ruhájuk, ezekről cikkeztek is régebben:

[link]

[link]

[link]

2021. febr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
ciki, mivel mas ruhakat kopiznak, sokszor egy az egyben. ugyanezeket a cuccokat az aliexpressen is megtalalod, 10-es annyiert. ezen kivul szerintem a legtobb ruhajuk igy is ocsmany, az meg kifejezetten taszito, amit kepviselnek, tipikusan az ilyen ujagazdag uresfeju, szolis insta munok hordjak a ruhaikat. ha esetleg tetszen onnan valami, se szivesen vennem meg.
2021. febr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a tervezőik, az ilyen Dukai meg Zimány gázok. Szóval így alapból már a márka nem szimpi. A ruháik sem igazán tetszenek.

Érdekesek a második linkjei, egy-két ruha tényleg iszonyat nagy koppintás, de párnál én annyira nem érzem felháborítónak, biztos ezer hasonló ruha van még.

Mindenesetre szerintem iszonyat túlárazott középszerű ruháik vannak.

2021. febr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"ujagazdag uresfeju, szolis insta munok hordjak a ruhaikat"

Tökéletes megfogalmazás... Amikor fel akarnak vágni a márkafelirattal, de ugyanúgy maradnak a piacos minőségnél...

Csak proli nőkön látom a ruháikat, amik minőségre iszonyatosan gagyik. A H&M-ben bármi jobb minőségű, mint a Sugarbird. Átlátszó, gagyi anyagok, igazi piaci feeling.

A fast fashion boltokban sem lehet találkozni ilyen undorítóan silány minőségű ruhákkal.

Igényes nőket én oda nem szoktam látni bemenni.

2021. febr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
52%
Az a Jagasics Hedvig egy cigany nő , ezek pedig nem modellek hanem dubaji k...ak! Nem mellesleg külső befektető finanszírozta a sugarbirdet🤦🏼‍♀️ GUCCI árakon ...! Szánalom
2021. ápr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Szégyentelen lopkodós p-csáknak tartom őket és a márkát.

És tűpontos az, hogy játszani akarják a minőségi, elit jajdekreatív dolgot, közben piacos proli fos az egész.

2021. ápr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
68%
Újgazdag szánalom a tulaj a csajok pedig “modellek” ismerjük őket
2021. ápr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!