Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » H&M, Zara, Tally Weijl,...

H&M, Zara, Tally Weijl, Bershka, Orsay, Promod, Mango, New Yorker, Sugarbird, My77, Mayo Chix? Mi a véleményetek ezekről a ruhaboltokról? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
2017. febr. 17. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
H&M, Zara, Mango, Orsay, Promod jöhet szóba. Esetleg még a Bershka. A többi amit felsoroltál szerintem ízléstelen ruhákat árul
2017. febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
77%

H&M - Nagyon szeretem a ruháit árban is nagyon jó.Bár volt egy cikk,hogy káros anyagokat tartalmaznak a ruhák festékei bár nem tudom, hogy igaz -e.

Tally- Inkább csak a nadrágjaikat szeretem. Árban még ők is jók.

Bershka-Felső és nadrágokba jók a kabátaikba már nem bízom mióta egy x10ezres kabát bélése jött szét.

Orsay-Pulcsiait szeretem többit nem nagyon.

Promod - Ott nem vásárolok.

Mango-Nagyon ritkán egy két pólóm van onnan minősége elég jó.

New Yorker- Viszonylag itt is alacsonyabb árak vannak (elnézve néha a felárazástól) , de szerintem hamar bolyhosak lesznek ezek a ruhák.

Sugarbird-Ebay-es ruhák másolata kisebb vagyonért.

M77- Árak itt is vannak nagyon ritkán veszek bármit itt ,de a minőség jó.

Mayo Chix-Csak a kabátok tetszenek innen bár itt is vannak árak.

2017. febr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

H&M-et nagyon szeretem, mai divatú ruhákat árulnak nagyon jó áron. Úgy szint a New Yorker.

Zara, Tally, Mango: ezek már drágább kategóriásak..

Sugarbird, My77: Ha alap ruhákat szeretnél venni (farmer, póló stb.) nem ajánlom, véleményem szerint elég csicsás ruháik vannak, nagyon drágán.

Mayo: túl van árazva és nem minőségi... (tapasztalat!) mindegyik Mayos ruhámon van 1-2 szépséghiba, ami persze nem baj mert attól még hordható, de azért egy 16.000 Ft-os farmertől ezt nem várnám, se egy 10.000 Ft-os ingtől.

Bershka se a legjobb minőség, de ki lehet fogni jó cuccokat.

Orsayből ugyan nincs semmim, de elég felnőttes ruhákat árulnak tehát ha fiatalosan öltözködsz ide ne térj be.


Promodot nem ismerem.

2017. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

H&M: tetszenek a ruháik, a minőségük sem rossz, nagyon szeretem a nadrágjaikat, de a kabátok pl nem érik meg a teljes árukat.

Zara: innen nincsen ruhám.

Tally: szeretem, de sok minden itt sem éri meg teljes áron.

Bershka: innen mostanában vásároltam először, szóval még nincs véleményem róluk.

Orsay: 1-2 elegánsabb ruhám van innen, a minőségük nagyon jó, de nem az én stílusom ez a bolt.

Promod: összvissz egy pulcsim van innen, azzal meg vagyok elégedve.

Mango: innen sincs ruhám.

New Yorker: megfizethető, de azért itt is vannak túlárazott dolgok. szeretem ezt a boltot is, főleg a kabátokat.

Sugarbird: nincs tőlük ruhám, de azt látom hogy erősen túlárazott és más tervezők ötleteit nyúlják.

My77: a kínaiban lehet hasonló ruhákat venni negyedannyi áron. egyáltalán nem az én stílusom, nem értem a hype-ot körülöttük.

Mayo Chix: a my77-nél egy fokkal jobb, de ez sem az én stílusom.

2017. febr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

H&M - olcsó és divatos is de picit ócska, általában alapdarabokat, egyszínű polókat, fehérneműt, zoknit szoktam ott venni

Zara - a felsoroltak közül nekem ez a kedvencem, drága de összességében jó minőségű ruhákat árulnak, ami nem tucat, és elegánsabb is a többinèl

Tally Weijl - tinilányos az én ízlésemnek de az árak egész jók

Orsay/promod - picit drágább kategoria, nem vagyok oda érte de néha talàlni szép dolgokat

Mango - jó minőség, viszonylag jó ár, leginkább itt szoktam kabàtot, farmert venni, sok stílusban lehet ruhàkat talàlni

New yorker - olcsó de nem túl jó, szintén alap holmikat éri meg itt vásárolni

Sugarbird/my77/mayo chix - kirakat alapján giccses, még életemben nem voltam egyik üzletben sem

2017. febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

H&M:Őszintén szólva nem szeretem.Nem a stílusom, de közepes minőségűek a ruhák, nem rossz.

Tally Weijl:Egy ruhám sincs onnan,nekem amikor elmegyek előtte nem szimpi, párszor már nézelődtem ott, szakatt,szűk stb.

Bershka:Tally Weijl-el szinte ugyan az

Orsay:Nagy kedvenc, jó minőségű elegáns ruhák, kedves eladók, jó árak.Tényleg imádom!Kifinomult ruhákat árulnak, nem túl rövidek a szoknyák.

Promod:Szép ruhák,egy-kettő van onnan.

Mango:Idősebb korosztálynak való szerintem.Nincs onnan ruhám.

New Yorker:UTÁLOM!!Borzalmas.Gagyi, olcsó, nem a stílusom.

Sugarbird:Nincs onnan ruhám.

My77:Idősebb korosztálynak való.

Mayo Chix:Idősebbekeknek.

16/L

2017. márc. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
28%

Orsay és Promod: nekem ezek a kedvenceim, mert szeretek nőiesen elegánsan és stílusosan öltözködni, és itt ilyen darabokat mindig találok. Van pár ruhájuk, ami kissé túlárazott, de a ruhák minősége nagyon jó, legalábbis nekem sosem volt problémám velük. Az itt vásárolt ruháimat mindig megdicsérik, milyen csinosak :)

Mango: korábban volt Pécsen, akkor gyakran jártam oda, mindig találtam szép és jó minőségű ruhákat, de a bolt bezárása előtt áttért a gagyi, kínai minőségre (itt Pécsen legalábbis), és aztán egyre kevesebb jó dolgot találtam. :(

Sugarbird: nem vásároltam ott soha, de különösebben nem is jön be az a stílus. (Pécsen nincs is szerintem)

Tally Weilj, Bershka: ez az a két bolt, ahol kb. sosem találom semmi olyat, ami megfogna. A Tally szerintem túl szűk ruhákat készít, a Bershka pedig egyszerűen gagyi, ízléstelen. Egy szép ballonkabátot találtam ott, ami nagyon jó nekem, de ennyi.

New Yorker: kínai gagyi, kevés szép ruhával, nem kedvelem.

Mayo Chix, My77: sosem vásároltam ott, nem fogott meg, Mayo szerintem ribis is.

Zara: Pécsen ilyen üzlet nincs, még nem jártam ott, webáruházukat néztem már, vannak szép ruháik, de többnyire nem igazán az én stílusom. Biztos vagyok benne viszont, hogy jó minőségű ruhákat árul.

H&M: szerintem nem rossz bolt, nagy a választék, az ára szerintem kezelhető, és lehet sok jó ruhát is ki lehet fogni. Bár kissé tucat ruhákat is árul.

A felsorolásból kimaradt, de én nagyon kedvelem a C&A-t, a Marks &Spensert,(sajnos Pécsen már nincs) a Reservedet, és Tatuumot is. Pont az én stílusomnak megfelő ruhákat gyártanak, jó minőségben, és méretben, tehát szeretem őket :)Kicsit ugyan drágább utóbbi 3, de megéri, főleg, ha valaki az elegáns stílust kedveli. :)


Remélem, elég kielégítő válaszokat adtam Neked,Kérdező ;)


30/nő

2017. jún. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

H&M: túl nagyok a méretek, alig találok ott magamra ruhát, és minőségileg sem a legjobb, viszont pozitívum, hogy megfizethetőek az áraik

Zara: nem igazán az én stílusom, nem sűrűn vásárolok ott, viszont a gyerekosztály nagyon tetszik, egész felnőttes kis ruhákat is lehet kapni, a ruhák minőségével nem volt bajom soha

Tally Weijl: általában itt vásárolok, mert egy az egyik hely, ahol XXS ruhákat is árulnak, de a minőség nem a legjobb... szeptemberben vettem ott két farmert, két pólót, egy trikót és három blúzt,a három hónap alatt a két nadrág már ki is nyúlt, az egyik blúz anyaga kikopott, a trikóban pedig elpattantak a szálak, mini lyukak lettek rajta, pedig nem hordtam éjjel-nappal egyiket sem, az egyik pólóval is ugyan az történt, mint a trikóval.. az árak pedig a minőséghez képest magasak

Bershka: itt is ritkán találok magamra jó ruhát, de amit itt vettem, minőségileg mind jó, és nem drága

Orsay: a kedvencem. Stílusilag ez áll hozzám a legközelebb, minőségre is jók a termékek, és méretet is találok magamra, szerencsére gyártanak 32-es ruhákat is

Promod: nem igazán ismerem

Mango: a stílus tetszik, a méretek nem jók, így nem szoktam ott vásárolni

New Yorker: nekem nagyon kínai gagyi érzésen van a New Yorkerben, én nem szeretem, inkább a tizenéves korosztálynak a stílusa

Sugarbird: egyetlen egy Sugabird ruhám van, minőségileg tökéletes, viszont szerintem túl van árazva.. 28ezer egyetlen egy pánt nélküli fekete kisruha?!

My77: soha nem vettem még ilyen ruhát

Mayo Chix: a Mayot is szeretem, főleg a kardigánokat, nőies stílus, de ez sem a legolcsóbb


A legjobb szerintem az Orsay és a Mayo Chix. 22/L

2017. dec. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!