Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy használt Sugarbird ruha...

Egy használt Sugarbird ruha ér 5-6 ezer forintot?

Figyelt kérdés
2018. márc. 21. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ mennyire használt,mikor lett véve.Mert pl egy 2 éve vásárolt rongyért igen sok, akkor már megveszem igaz hogy haromszor annyiért de újonnan és még divatos is.
2018. márc. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha hibátlan, újszerű és nem több éves modell, akkor igen. Én már 12ezerért is adtam el Sugarbird ruhámat.
2018. márc. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
44%

Hát passz. Szerintem a sugarbird ruhák egy forintot nem érnek. Régebben (6 éve) akartam venni egy ruhát a szalagavatóm utáni bulira és amikor megláttam milyen silány minőségű és anyagú ruhákat árulnak ledöbbentem.

Azóta lehet változott, nem tudom de túlzásnak tartom hogy egy szaros body vagy tunika 30 ezer forint és ennyi pénz alatt nem árulnak semmit...

2018. márc. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!