Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » "Kezdőként" mennyire nehéz...

"Kezdőként" mennyire nehéz megtanulni járni egy ekkora sarkú cipőben? 16/L

Figyelt kérdés
[link]

2017. márc. 18. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

Latom nem haltak ki az igazi nok! :) ennek orulok.


Eloszor csak a szobaba probalj menni aztan ha raerzel akkor tegyel meg benne hosszabb tavot is.

2017. márc. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
89%
Szia! Szerintem nem olyan vészes, mivel ha jól látom, akkor platformos. Viszont, ha még nincs sok tapasztalatod a magassarkúk világában, akkor elsőre lehet jobban járnál egy pántos változattal, ami tartja a bokádat.
2017. márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Így szemmértékre 1-2 centivel az én cipőm sarka kisebb. :)

Mentem benne amúgy a szobámban, és egész jól is megy, csak félek, ha kimegyek az utcára akkor elesek.

2017. márc. 18. 16:30
 4/9 A kérdező kommentje:
Oh, és mi a különbség a platformos és a "sima" magassarkúk közt?
2017. márc. 18. 16:30
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

A platformosnak a talpa is magasított, tehát ténylegesen nem emeli a sarkadat olyan magasra, mint a sima tűsarkú. Járni szerintem nem könnyebb benne, de kevésbé merevedik meg a lábfejed az egész napos járkálásban.

Egy a fontos, amíg billeg benne a lábad, addig ne menj benne utcára. :D Borzasztóan néznek ki azok a csajok, akik szexi szerválok akarnak lenni a tizencentis tűsarokkal, aztán meg reszketnek mint egy bébizsiráf, mert két lépést nem tudnak megtenni...

2017. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
16 évesen hova akarod ezt felhúzni a bulin kívül?
2017. márc. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem járok bulizni... Alkalmakra.
2017. márc. 18. 18:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj rajta, és akkor hamarabb fog menni... én az első magassarkúmat karácsonyra kaptam, és kb. két hete voltam benne színházban először, addig kitartóan, 2-3 naponta gyakorolgattam benne otthon pár órát. Azt mondta a nagynéném, hogy tökéletesen járok benne, pedig ő elég kritikus :D az volt amúgy kicsit para, hogy már otthon is éreztem, hogy kicsit csúszós talpa van, de a színházban a kövezett padlón tényleg semmit nem tapadt... mondjuk nem csoda, az enyémnek teljesen egyenes sima alja van. A tiednek milyen a talpa?
2017. márc. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bátran menj ki benne az utcára, kisebb-nagyobb sétákra, és pár nap alatt belejössz! Ha csak szobában gyakorolsz, akkor utána egy hosszabb táv vagy egyenetlen talaj még okozhat gondokat. Odakint viszont ebből is felkészülhetsz.


Nem tudom, a te cipőd is platformos-e. (Vagyis vastagított-e elől a talpa.) Szerintem a platform nélküli elegánsabb, csinosabb, és jobban lehet benne érezni az egyensúlyt. Kezdésnek inkább olyat választanék.

2017. márc. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!