Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen pamut harisnyát ajánlotok?

Milyen pamut harisnyát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Harisnyából mindig pamutot szerettem hordani és mai napig is mindig azt veszek, ha kell harisnya és megengedi az alkalom.

Eddig mindig 1-2 ezer forintosokat hordtam a kínaikból, viszont nem rég vettem egy márkásat 5000 ft-ért és összehasonlíthatatlanul jobb, szóval eldöntöttem, hogy ezután csak márkásakat veszek. Milyeneket ajánlotok?



2021. márc. 1. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

Ez azért furcsa számomra mert mikor azt írtam egy kislánynak hogy azért lépked ki a magassarkújából mert a szhar műanyag harival veszi fel és nem pamuttal, arra lehülyézett.

Akkor te hogy vagy ezzel a dologgal?

2021. márc. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem kényelmesebb sokkal a pamut. A nejlonnal sincs semmi bajom, de azt pl azonnal leveszem, ha hazaérek, pamutban meg szívesen ülök otthon egész nap.
2021. márc. 1. 08:33
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Tudnál linkelni egy képet, hogy milyen pamutharisnyát szoktál hordani, azt a márkásat, amit említettél?

Köszi!

2021. márc. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ilyenekből vettem most párat: [link] és [link]
2021. márc. 3. 17:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia . Hol lehet ilyen harisnxat venni? Szeretnek magamnak .kerekparozasboz pl
2021. márc. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!