Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek természetes dolog...

Szerintetek természetes dolog lesz majd valamikor,amikor többé nem meglepő egy férfin a harisnyanadrág?

Figyelt kérdés
Mert azt vettem észre, legalább is eléggé feltünő, hogy egyre több férfi,fiatalember hordja biciklizéshez,futáshoz, sőt kifejezetten túrázáshoz is.Nemegyszer láttam már, hogy az öltözőben is néhány kolléga szívesen visel mikroszálas harisnyát.Én eddig gyerekkorom óta csak a pamutharisnyanadrágot hordtam(most voltam túrázni a múlt hétvégén a hegyekben,kifejezetten elkelt a pamutharisnya, ráhúzva egy rövidnadrágot), de majd egyszer kipróbálom a mikroszálas 50 denest is.

2020. okt. 15. 21:12
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
80%
1500bannis tök normális volt...
2020. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
54%
Harisnyanadrág? Neked minden, ami testhez álló az harisnyanadrág? Én még soha senkit nem láttam harisnyanadrágban biciklizni vagy túrázni. Szerintem te valami harisnyanadrág fetisiszta vagy inkább.
2020. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
68%
Soha életemben nem láttam olyan futót, túrázót, vagy biciklizőt, aki harisnyába nyomta. Nemhogy férfit, nőt se. Szerintem kevered a leggingssel. Harisnyába senki se jár uccára.
2020. okt. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
60%
Szoktak ide járni mindenféle fetisiszták, pl. akik imádják a harisnyát és erről akarnak olvasni, ezért tesznek fel ilyen kérdéseket. A kérdésből látszik, hogy ő is az. Nem kell bátorítani.
2020. okt. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Nagyot tévedtek! Nem én vagyok az,én csak azt írtam le,amit láttam!
2020. okt. 15. 21:36
 6/36 A kérdező kommentje:
Mellesleg nagyon jól tudom, hogy van itt a gyakorin egy harisnyafétises kérdező, de ne engem keverjetek vele össze!
2020. okt. 15. 21:37
 7/36 anonim ***** válasza:
48%
Kizárt dolog, hogy harisnyában láttál volna futót, túrázót, kerékpározót, tehát egyértelműen az vagy, ha lepontozod, aki ezt leírja, ha nem.
2020. okt. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Márpedig láttam, csak te még nem!
2020. okt. 15. 21:47
 9/36 A kérdező kommentje:
Lepontozás?Mégis milyen reakciót vártatok ezekre a fennhéjazó válaszokra?
2020. okt. 15. 22:19
 10/36 anonim ***** válasza:
51%
Hát én kizárólag kompressziós harisnyát láttam még férfin, hála az égnek.
2020. okt. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!