Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockpince boltról vélemények?

Rockpince boltról vélemények?

Figyelt kérdés

Szeretném élőben is megnézni a boltot, mert sok klassz pólót szeretnék majd megvenni de ehhez kell tudnom, hogy jó e a méret és élőben azért kényelmesebb lenne.

Meg ott úgy milyenek az eladók?

Méretemben találni fogok azért jó méretű pólókat mint a webhelyen?

Sok jó mintájút találtam csak az van ráírva, hogy FÉRFI/UNI vagyi férfi méret de unisex is szóval nem tudom hogy mennyire lenne e nagy mert a méretem s-s szerintem, mert sok elnyerte a tetszésemet dark, horror, témában csak nem tudom ez a boltban is így van e kategorizálva?

Nem fognak amúgy úgy furán nézni ha egy átlagos megjelenésű lány menne be a boltba venni sok ruhát ott?

Köszi előre is!



2021. márc. 3. 10:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%

jaa, max elhordod pizsinek:) (kezdj egy olcsóbbal/akcióssal, csak a méret miatt)

majd mesélj😁

2021. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

11.igen úgy gondoltam :D.

kezdésnek simán elég 1 hogy legalább lássam jó e és ha jó akkor simán rendelek még.

nem mostanában lesz majd talán 1-2 hónap múlva mikor lesz pénzem :D

de majd írok

2021. márc. 3. 19:39
 13/13 anonim ***** válasza:
Több pólóm van onnan, amelyik minták tetszettek a dark kategóriában valszeg azért nincs nőiben mert a spiral sok mintát csak férfi cuccokra gyárt. Szóval vettem férfi pólókat (igazából uniszex egyenes szabású) én L-Xl méret között vagyok és nem szeretem ha feszül a póló szóval az S-es és az M-es pont jó, ha szereted a picit oversize cuccokat és női S-es vagy akkor a férfi S-es szerintem jó lesz, de a legbiztosabb ha felpróbálod. Sok csajt látok egyébként férfi bandás pólóban (nagyobb a választék) szóval nem hiszem hogy furcsán fognak nézni.
2021. ápr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!