Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnya, sportcipőhöz ajánlot...

Harisnya, sportcipőhöz ajánlott a titokzokni vagy nincs rá szükség? Kényelem, illetve "illat" szempontból.

Figyelt kérdés

2021. márc. 3. 15:50
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
2%

Ez egy új beteges szokás? Kérdező!

Hari meg adidas sportcipő, mitől lenne jó vagy szép?

Nem inkább te vagy fétises..?

2021. márc. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
82%
Nylonharisnyán könnyen lecsúzik a zokni, én nem hordok sportcipőbe harisnyához. Lábszag meg nem ettől függ.
2021. márc. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
86%
A kényelem szempontjából meg a cipőtől függ,van amit jó vékony harisnyával hordani, de van amelyiket zoknival jobb.
2021. márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akik normálisan válaszoltak!
2021. márc. 3. 20:56
 15/35 anonim ***** válasza:
A lábszag szerintem még rosszabb, ha van rajtad zokni is, mert úgy kevésbé szellőzik a lábad. De ha zavar a cipőben a sima harisnya, akkor van testszínű titokzokni is, nem néz ki hülyén ha leveszed valahol a cipőd meg nem is látszik ki, mert ugye titokzokni.
2021. márc. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
87%

Nekem kifejezetten tetszik a harisnya sportcipő kombó!

Ha erről beszélünk: [link]

Nyilván most még vastagabb harisnyával inkább.

Csak nem árt tudni, mit mivel kombinálhatsz. Ha nem értesz hozz, megnézed a neten. Annyi varáció van, hogy életed végig nem tudod mindet felvenni. :)


Bár a kérdés pont nem erről szólt, csak elkanyarodott ez irányba. Én nem vennék fel már harisnyára titokzoknit, ha nő lennék. Akárhogy csinálod, egy pici mindig ki fog lógni belőle. Az meg már szerintem gáz...

Mindig mosolygok, mikor látom a fiatal csajokon: fehér sportcipő, kék farmer, és kilóg egy fekete titokzokni szára a csupasz bokán. Na ennél nincs röhejesebb.

2021. márc. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
8%

Ha már lábszagról is írtatok, egy kissé összezavarodtam mert ugye van az a teória miszerint ne hordjunk műszálas zoknit főleg sportcipőhöz mert az még plusz mű dolgokat tartalmaz mivel lábgombát lehet ritkább esetekben kapni de az irdatlan lábszag szinte mindég jelen van.

Jelen esetben műszálas 100%-ban harisnyáról beszélünk és sportcipőről.

Akkor ez most hogyan is van?

Nálam biztos nem kéne ilyen vendégnek levenni a cipőjét, isten ments!

2021. márc. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
41%
17,pedig nem ettől függ a lábszag, hanem a cipő állagától, tisztaságától. Gondolom jártál már fiú öltözőbe, milyen szagok vannak, nem azért mert nylonharisnyát hordanának, hanem minél koszosabb a cipő belül, annál inkább lesz lábszag.
2021. márc. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem kell hozzá és ne foglalkozz a sok fanyalgóval, egyik legjobb stílus szerintem a sportcipő harisnyával.
2021. márc. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
86%

En is szoktam sportcipőt harisnyával hordani,titokzoknit nem veszek fel rá sose.

Más véleményével ne foglalkozz,ha neked tetszik és jól érzed benne magad akkor viseld továbbra is! ☺️

2021. márc. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!