Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnya, sportcipőhöz ajánlot...

Harisnya, sportcipőhöz ajánlott a titokzokni vagy nincs rá szükség? Kényelem, illetve "illat" szempontból.

Figyelt kérdés

2021. márc. 3. 15:50
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Na erről beszéltem a #16-osban: https://www.youtube.com/watch?v=V-46RuT0SoI

Ajánlom figyelmetekbe!

2021. márc. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
8%

31.

Jó nagy baromság!

Ekkora herce/hurca hogy mi legyen a lábon.

Eleve műszálast nem veszünk fel, mezítláb semmit nem hordunk.

Úgy hogy jól félrehordott a csaj mint a légpuska...

Hosszúnadrág plusz sportcipőhöz olyan mindegy mi van a lábadon, 2-3 cm látszik ki, aki meg ezt figyeli az beteg.

2021. márc. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
94%
Maradjunk annyiban, hogy mindenki azt vesz fel, amit akar. :)
2021. márc. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
38%

33!

Ezt ott is hangoztasd ahol férfiakat ekéznek!

2021. márc. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szükséges hozzá, én legalábbis nem szoktam. De ki, hogy szereti. Én pont azért szeretem a sportcipőket is harisnyával használni, mert alig érzem a lábamon a harisnyát, és picit olyan, mintha mezítláb lennék a cipőben, közben meg mégsem. A szagokkal nem szokott problémám lenni, nem lesz büdi benne a lábam. Az a jó a nylonban, h nem szívja fel a nedvességet, így hiába izzad bele a láb, nem szívja magába, ha kilépek a cipőből, 5-10 perc és megszárad.
2021. okt. 22. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!