Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Levásárolhatom a kabát árát...

Levásárolhatom a kabát árát ha mindig becsípődik a cipzárja?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kaptam egy Retro kabátot megvan a blokk is róla. Első héten már becsípte a cipzár aztán utána folyamatosan , volt hogy úgy kellett levennem mint egy pulcsit mert annyira becsipodott hogy nen engedte el :D szoval bem tudom használni ...

Levásárolhatom szerintetek az árát ? Ha megvan a blokk? Csere már biztos nincs ugyanolyan kabát meg ugyanolyat amugy se akarok mert annak is sz@r lesz a cipzárja.

29ezer ft volt.



2021. márc. 3. 21:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Latszik,h az elozoek nem reklamaltak meg eletukben.... es a jogaikat sem ismerik eleg alaposan.
2021. márc. 5. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A jótálláshoz az is hozzátartozik ám, hogy a hibát a lehető leghamarabb köteles vagy jelezni, ahogy a tudomásodra jutott.

A kabáton eleve szar volt a cipzár, de azért a kérdező elhordta télen, vagyis akkora gond nem lehet... És most vinné vissza, mikor már nem kell tovább.

Ez nem jog, hanem a pofátlanság netovábbja.

Ha annyira hordhatatlan lenne a ruha, akkor nem most jutna eszébe.

2021. márc. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem tudtam hordani amiota be van csipődve! Csak most lesz időm visssza vinni reklamálni! Kibujtam belőle mint egy pulcsiból és azota szétszedni senki nem tudta, ezt majd csak szétvágni lehet!

Tudod mi a pofátlanság? 30ezret elkérni a sz@rért!

2021. márc. 5. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!