Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fast fashion vagy inkább...

Fast fashion vagy inkább minőségibb, időtállóbb darabok drágábban?

Figyelt kérdés

2021. márc. 4. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ hova hordod.


Pl melózni farmber+póló fast fashion is jó, mert úgyis csak elrongyolódik.


Ha irodista vagy, akkor minőségibbel jobban jársz.

2021. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem eddig fast fashionben is sikerült kifognom időtálló darabokat. 🤷‍♀️
2021. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Sokáig fast fashiont vettem, aztán megnéztem hogy hogyan készül.

Többet nem adnám a pénzem ilyen cégeknek. Inkább beruházok olyanra, ami normális körülmények közül jön, úgyis csak pár évente veszek ruhát.

2021. márc. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
#3 Na igen, ez engem is zavar a fast fashion cégeknél. De gondolj bele, ha a bojkott hatására megszűnne valamelyik nagy cég, akkor a munkásoknak az a pici bevételük/napi ételadagjuk sem lenne. Az biztos, hogy bődületes a túlkínálat ruhákból. Éppen ezért a mértékletességet tartom járható útnak. Akár fast fashion, akár dizájner darab, csak annyit vegyünk, amennyire valóban szükségünk van és csak az amortizációt pótoljuk. (2es voltam)
2021. márc. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4

"Akár fast fashion, akár dizájner darab, csak annyit vegyünk, amennyire valóban szükségünk van és csak az amortizációt pótoljuk."

Szívemből szóltál! A túlfogyasztás a gond.

Nem is mondom, hogy senki ne vegyen semmit többé a H&M-ből, de nekem személyszerint elment a kedvem tőle... és azt azért mindenkinek ajánlanám, hogy nézzen utána és annak fényében gondolja át, hogy jó irány-e a napi shopping-túra. :(

2021. márc. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tartósabb darabok, akár direkt varrónő által alakra szabva.

Anyukám varr, el nem lehet mondani mennyit hozzátesz egy ruhához az, hogy

1. Az egyéni alakra készül, tehát tökéletesen áll

2. Benne hagy +2 centi anyagot mindkét oldalon, így később bővíthető, nem kell újat venni hízás esetén.

2021. márc. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na igen, az jó megoldás, viszont ha nem ért hozzá családtag, eléggé zsebbenyúlós. Egy farmert 5k-ért szab egyénibbre a varrónő felénk (értsd felhajt a szárából, és derékból bevesz)
2021. márc. 6. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!