Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A futó vagy bringázó férfiakon...

A futó vagy bringázó férfiakon akik viselik a kényelmes futó vagy bringás nadrágot, miért teszik kényelmetlenné és egyben nevetségessé magukat a térdig érő zsebes bő szárú nadrággal?

Figyelt kérdés
Persze nőkön ilyet sosem látok..

2021. márc. 5. 12:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
82%

17: szerintem valami divatdiktátornak képzeli magát....


Karl Lagerfeld halottaiból feltámada...???? :)))))

2021. márc. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

17!

Én ha felveszek egy ruhát akkor azt viselem és vállalom.

A rettegőket szánom akik valamit viselnek, de mégsem akarják

Akik meg ha meglátnak egy ilyen ruházatu embert azok nyílván gondolják, hogy sportol, ha nem akkor nem a ruha viselőjével van a gond.

2021. márc. 5. 16:00
 23/29 anonim ***** válasza:
93%

#22

De hol itt a hiba? Ők felveszik a ruhát (tapadós nadrág + rövidgatya), és vállalják... Mi ezzel a gond?

2021. márc. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Az inditatás! Az a gond.

Mindketten tudjuk miért veszik fel, már megfogalmaztam az előbbi kommentjeimbe,de látom nehezen jut el a célba.

A rettegésük hogy nem merik felvállani hogy mi van rajtuk, ezért függönyt húznak maguk köré.

Mivel ez így van, ezért akkor nem kéne felvenni ha gyávák viselni.

Érthető voltam..?

2021. márc. 5. 16:44
 25/29 anonim ***** válasza:

Jézusmária, szerintem kezeltesd magadat...😂😂😂😂


Vagy már az opniból írogatsz? 😎

2021. márc. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
Ciki férfiakon a tapadós leggings, ezt anno a meggings divatnál jól kivesézték és lehomizták ezt a divatot.
2021. márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
95%
Akkor amelyik férfi leggingset visel az mind homo??? Na ez egy akkora baromság hogy hihetetlen. A leggings szerintem az egyik leg kényelmesebb ruha amit valaha kitaláltak, szerintem ugyan úgy hordhatja férfi és nő is. És én is így teszem idehaza.
2021. márc. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
46%
Jajj, mert azt olyan jó lenne nézegetni, elöl herék+pénisz látványa, hátul a fenék látványa... Tökre szégyen hogy eltakarják bő nadrággal, nekem sincsen így mire kiverni egy bokorban a Margitszigeten a ballonkabátom alatt.
2021. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Szerintem is röhejes, mindég megmosolyogtat.

Én biztos nem vennék fel rá, bocsánat! Sportolok.

Ami kilátszik hát látszódjon, akit zavar ne nézze,nehogy már sportolás közben is az idegenekre gondoljak.

Te szerencsétlen 26-os!

Láttál már képeket a pridéről? Ott a melegek bő szárú térdgatyát viseltek.

Akkor a te és a hasonló beteg észjárásu társaid szerint az is meleges viselet mert a búzákon az van?

Mert hát így következtethetitek ki, igaz?

2021. márc. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!