Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért csak a lányok hordhatnak...

Miért csak a lányok hordhatnak gumicsizmat?

Figyelt kérdés

Miért csak a lányok hordhatnak gumicsizmat? Lányok mi a véleményetek arról, ha egy srác gumicsizmat visel?

Elsősorban lányok válaszát várom.



2021. márc. 8. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ma még hány gumicsizmás kérdést akarsz kiírni ahhoz, hogy megértsd hogy semmi gáz nincs abban ha fiúként azt hordasz?
2021. márc. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak lányok hordhatnak:

[link]

2021. márc. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem tudom, nálunk apám is szokott, ha ki kell szivattyúzni a vizet a pincéből.
2021. márc. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A disznószaros gumicsizma már nagyon régóta része a falusi állattartó férfiak ruhatárának. Már csak hagyományőrzésből is beújíthatnál egyet, én támogatom az ötletet.
2021. márc. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Angliában viszonylag sok férfin láttam gumicsizmát, akár elegáns öltözékhez

(öltöny, hosszú kabát stb) viselve vagy lazább öltözékhez is..


Nálunk egyrészt nem annyira esős az időjárás, másrészt nem annyira igényesek az emberek, nem zavarja őket ha szétázik a sportcipőjük, bőrcipőjük, mert amúgyis ronggyá van már menve, mert 5 éves és már akkor is olcsón vették. Vagy aki nagyon készül az meg a túrabakancsát hordja a városba is. Gumicsizmát városban azok hordanak akik nem akarják a jó minőségű cipőiket tönkretenni azzal h belelépnek egy bokáig érő pocsolyába. Bár meglepő az is, h Angliában egy kátyút sem láttam talán az egész országban, nálunk ha kilépek a házból akkora kátyúk vannak amikben egy kisebb gyerek meg is fürödhetne akár ha megtelik vízzel. Képzelheted mennyire örül az ember amikor az 50e Ft-os vadiúj bőr csizmájával lép bele egy ilyenbe, esetleg sima magassarkúval. Gondolom nem csak minket nőket zavar ha tönkremegy valamelyik ruhadarabunk

2021. márc. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
miért ne hordhatna bárki gumicsizmát? hordanak is. honnét szedted ezt a marhaságot?
2021. márc. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!