Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Tik szerettek vásárolni...

Fiúk! Tik szerettek vásárolni magatoknak ruhákat?

Figyelt kérdés

18/f Én egyszerűen ki nem állhatok magamnak ruhákat vásárolni. Tik hogy vagytok ezzel ? És hány éves korban kezdtetek el magatoknak ruhát vásárolni ?


fiúk véleményét várom, és kort.


2010. aug. 19. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Én akkor utálok, ha anyum is velem van. Ha haverokkal vagyok, akkor szeretek nagyon, meg persze, ha vannak jó akciók és sikerül kifognom őket. Egyébként nem vagyok nagy vásárlós. Kb. 16 éves korom óta magamnak vásárolom a cuccaimat, bár a zoknit és alsóneműt anyámra bízom, mer csak ő tudja melyik a jó minőségű!xD
2010. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja egyébként 20 vok!
2010. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én úgy vagyok, hogy van egy üzlet, ahol ilyen márkásabb cuccok vannak, pepe jeans, retro, gas, tommy hilfiger, megkérem a helyes eladó kislányt, hogy dobjá meg valamivel, hoz pár cuccot, ami tetszik hoz méretet, aztán perkálok. alsógatyát anyám vesz nekem is xD jpress, vagy hol, ezt azért én is rábízom.

nem szeretek én se vásárolni, évi 3-4szer megyek el, ha van barátnőm akk esetleg vele, bár mindig úgy jövünk ki akkor, hogy ő egy csomó cuccal, én meg semmivel xDxD

19f

2010. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán szeretek, dehát muszáj néha. Mióta? Hát nagyjából 17-18.
2010. aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a tik az nem a tyúk?
2010. aug. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
TIK :DDDDDDD
2010. aug. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!