Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Több helyen azt olvastam,...

Több helyen azt olvastam, hogy idén újra divat lesz a fatalpú klumpa. Nektek volt valaha ilyen? Vagy újra hordanátok, ha van régebbről? Esetleg kipróbálnátok, ha eddig nem volt? Honnan vennétek vagy rendelnétek?

Figyelt kérdés

Nekem is lapul a szekrényemben egy olyan hagyományos darab még régről, de nem nagyon hordtam az utóbbi években, és nem tudom, mennyire felel meg a mai divatnak.

Érdekelne, ki hogyan viszonyul hozzá, mert elég megosztó lábbeli.

Csatolok szavazást is, megköszönöm, ha rákattintotok a válaszlehetőségekre, de kifejezetten őrülnék a szöveges válaszoknak!!



2021. márc. 26. 17:50
A kérdező szavazást indított:
Volt már életemben klumpám, de nem hordanék újra ilyen lábbelit, akár divat, akár nem, mert kényelmetlen.
Sosem hordtam klumpát életemben, és nem is akarok, szerintem nagyon csúnya és gáz viselni, ha emberek közé megy valaki.
Rendszeresen járok klumpában, amikor az idő megengedi, nekem tetszik és kényelmesnek tartom, nem érdekel mások véleménye,
Még sosem volt klumpám, de ha ez a divat, megfontolnám, hogy vegyek, ha találok egy nekem tetsző darabot.
30 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs, sosem volt, nem is lesz, nem tetszik. Viszont tényleg divatba jött, a Zaránál már lehet kapni 5-10 fajtát.
2021. márc. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Nekem sosem volt és sosem lesz, szerintem igénytelenül néz ki, ha valaki papucsban mászkál az utcán. Ha valakinek annyira melege van, vegyen fel szandált, de a manapság annyira divatba jött papucsokat hagyjuk meg otthonra vagy a strandra.
2021. márc. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Bocsánat, csak most látom, hogy azt írtam: "őrülnék a szöveges válaszoknak!", de már sajnos nem tudom kijavítani... :)


Néztem a Zara honlapját, de valahogy nem találtam rajta olyat, amiről szó van. Ilyesmikre gondolnék inkább:


[link]


[link]


Nekem egy hasonló darab van, mint az utolsó, csak a talpa is sötétre van pácolva.


Viszont nem zárkóznék el egy magasabb sarkútól, vagy nyitottabb szandálszerűségtől, esetleg ha valaki hord olyat és tudna ajánlani márkát, konkrét linket, megköszönném!!

2021. márc. 26. 18:38
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Gyerekkoromban volt, de ma már fel nem venném.😅
2021. márc. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ahogy közben tovább keresgéltem a neten, rátaláltam ezekre, bevallom, eléggé tetszenek, vagy száz hasonlót tudnék belinkelni... Elvileg ezek divatos és utcai darabok.


[link]


[link]


[link]


Hord valaki ezekhez hasonlót? Ha igen, mik a tapasztalatok velük kapcsolatban? Alkalmasak mindennapi viseletre, vagy inkább csak alkalomszerűen veszitek fel őket?

2021. márc. 26. 19:41
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Borzasztóak. Miért nem mindjárt betonból öntik ki a talpát?
2021. márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Általános iskolás koromban volt egy dalmatás, kb. 20-22 évvel ezelőtt. Most fel nem vennék ilyet, az is biztos.
2021. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Gyerekkoromban volt, akkor okés volt kicsit vicces, na meg tetszett, hogy magasabb vagyok benne. Ma már biztos nem venném fel.
2021. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
De ezeknek egy része nem is fatalpú. A legutolsóhoz hasonlóm van is, csak nem ilyen műfa a talpa. Ezzel szerintem nincs baj, de mondjuk sem nem klumpa sem nem fatalpú.
2021. márc. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az utolsó kettő inkább fapapucs, illetve szandál kategória, csak ilyeneket is kidobott a kereső a "clog" meg "klumpa" kulcsszavakra.

Én mindegyiket fatalpúnak látom így a képen, de élőben kellene megvizsgálni, mert már tényleg nagyon profin tudják utánozni a fát valami szintetikus anyaggal...

2021. márc. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!