Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Enyhén használt cipőt visszave...

Wannabeapro kérdése:

Enyhén használt cipőt visszaveszik cserére?

Figyelt kérdés
Sportisimoról rendeltem egy túra cipőt. De 4-5 óra használat után a jobb lábamon nagyon kényelmetlennek bizonyult. Lecserélném eggyel nagyobbra, de mivel kertben dolgoztam vele nem tudom, hogy elfogadják e. Semmi sérülés nem keletkezett rajta, de a fehér talpon sikálás ellenére is enyhén meglátszik, hogy volt már használva. Visszaküldjem?

#csere #cipő #viszavét
2021. márc. 29. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Írsz nekik vagy felívod és megkérdezed. Valószínű, hogy ők jobban tudják, hogy ők visszaveszik-e, mint bárki más.
2021. márc. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Nyilván. Én 50 hektár bekapálása után jöttem rá egy év múlva, hogy nem is piros cipőt akartam.
2021. márc. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es: cool story bro.. csak semmi köze a kérdésemhez.
2021. márc. 29. 09:57
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Dehogynem
2021. márc. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

-nincs lestrapálva a cipő.. nem 50 hektárt kapáltam benne. Szimplán nem bolti tisztaságú a talpa

-első használat volt, nem egy éve hordom

-a cipő méretével van probléma, nem a megjelenésével


Ezeket leszámítva valóban nagyon releváns volt a kommented.

2021. márc. 29. 10:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha felpróbálod lépsz benne párat, érezned kell hogy milyen. Azt senki nem veszi be, hogy feltúrtad benne az udvart, és rádöbbentél hogy kicsi. Ki veszi azt meg utána?
2021. márc. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Pedig, ezek szerint van olyan, hogy az eleinte kényelmesnek tűnő cipő mégse az. De továbbra is rá vagy fixálva erre a kert túrásra.. A kerti munka nem feltétlenül sárban dagonyázást jelent. Nem egy sárban tocsogó cipőt kell elképzelni.

[link]

2021. márc. 29. 12:06
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszik vissza. Maximum ha hibás lenne. Az eredeti állapotban kell visszaküldeni minden ilyen terméket, tehát úgy, hogy még nem használtad.
2021. márc. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!