Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik acélbetétes bakancs a...

Melyik acélbetétes bakancs a legjobb a 3 közül?

Figyelt kérdés

3 éve vettem egy 15 soros Steel bakancsot, nem teljesen feketét, fehér koptatásokkal. Nagyon érzékeny volt, minden karcolás meglátszott rajta, ettől függetlenül még mindig jól néz ki és még mindig szoktam hordani, de tavaly rendeltem wishről egy martens utánzatot, ami amúgy eléggé visszaadja, és azóta sokkal többet hordom azt, mert könnyebb a lábamnak, könnyebb befűzni és nem olyan csizma szerű, de mégsem az az igazi acélbetétes bakancs.

Még mindig szeretem a steelt is, de egy mérettel nagyobbat is rendeltem belőle mint kellett volna, és már kezd zavarni hogy hatalmasnak tűnik benne a lábam, valami elegánsabbat szeretnék. Nincs baja, de úgy érzem már kiszogálta az idejét.


Új bakancsként csak 10 soros jöhet nálam szóba, és főként az érdekel, hogy a 3 márka közül melyiknek a legjobb a minősége, szívem szerint Shellys rangers bakancsot vennék, de már sehol nem találtam, használtan meg nem akarok olyan cipőt venni 15 ezerért aminek már le van kopva az eleje. De ha vki tud ajánlani vmi hasonlót 25 ezerig, azt megköszönném.


[link]


[link]


[link]



17/l



2021. márc. 29. 11:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
3%

Bocsánat, hogy őszinte válasszal szolgáltam, én a helyedben megköszönném a segítő kommentemet mert legalább nem csinálnál magadból közröhejt publikus helyen.

Viszont! Ha olyan helyen dolgozol ahol szükség van munkavédelmi ruházatra akkor elnézésedet kérem ha megsértettelek mert oda ez nyílvánvaló, de útcára hááát, elég vicces, indokolatlan és nevetséges.

2021. márc. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, nem érdemes leállni ezekkel! Rengeteg bakis kérdés alatt vannak pampogók.
2021. márc. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
2%
Igen, jól irtad “bakis” azaz öltözködési bakis kérdéseknél még jó hogy vannak jó akarók.
2021. márc. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
11-es válaszoló. Az egyetlen, aki közröhejt csinál itt magából, az te vagy.
2021. márc. 31. 11:19
 15/27 anonim ***** válasza:
87%
Gladiator de az Invader sem tűnik rossznak.
2021. márc. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
2%

Kérdező!

Vakok között a félszemű a király..

Remélem rájöttél itt kik a vakok.


Mellesleg egy férfi bakancs egy női lábon... hát, ne is haragudj, de szerintem nem én vagyok ezzel a közröhejes.

Mint írtam munkavédelemre rendben van.

2021. márc. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
93%
#16 a legtöbb acélbetétes bakancs márka uniszex, vagy szerintem férfiaknak gyártják 36-os méretben?
2021. ápr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
7%

Féfiakanak nem,de fiúknak igen.

Vagy szerinted egy férfinak gyerekkorában máris 43-as a lába??

Mellesleg mitől lenne egy ilyen bekencs női?

Melyik oldala nőies szerinted?

2021. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Uniszex. :)) az miért van akkor odaírva ha csak kisfiúknak meg férfiaknak gyártanak?:))
2021. ápr. 4. 22:28
 20/27 A kérdező kommentje:
Meg pl. Az hogy viselése munkavédelmi cipőt nem helyettesít?:))))
2021. ápr. 4. 22:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!