Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik acélbetétes bakancs a...

Melyik acélbetétes bakancs a legjobb a 3 közül?

Figyelt kérdés

3 éve vettem egy 15 soros Steel bakancsot, nem teljesen feketét, fehér koptatásokkal. Nagyon érzékeny volt, minden karcolás meglátszott rajta, ettől függetlenül még mindig jól néz ki és még mindig szoktam hordani, de tavaly rendeltem wishről egy martens utánzatot, ami amúgy eléggé visszaadja, és azóta sokkal többet hordom azt, mert könnyebb a lábamnak, könnyebb befűzni és nem olyan csizma szerű, de mégsem az az igazi acélbetétes bakancs.

Még mindig szeretem a steelt is, de egy mérettel nagyobbat is rendeltem belőle mint kellett volna, és már kezd zavarni hogy hatalmasnak tűnik benne a lábam, valami elegánsabbat szeretnék. Nincs baja, de úgy érzem már kiszogálta az idejét.


Új bakancsként csak 10 soros jöhet nálam szóba, és főként az érdekel, hogy a 3 márka közül melyiknek a legjobb a minősége, szívem szerint Shellys rangers bakancsot vennék, de már sehol nem találtam, használtan meg nem akarok olyan cipőt venni 15 ezerért aminek már le van kopva az eleje. De ha vki tud ajánlani vmi hasonlót 25 ezerig, azt megköszönném.


[link]


[link]


[link]



17/l



2021. márc. 29. 11:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
60%

12-13 éves srácoknak is sokszor már 40+-os a lába, 36-os férfi méretben gyakorlatilag gyerekcipő, és nem hiszem hogy nagy lenne a kereslet 8-9 éves gyerekek körében acélbetétes bakancsra, annyira hogy a normál kínálatban szerepeljenek egy méretsoron a többivel. Életemben a legkisebb acélbetétes amit bármilyen korú fiún láttam talán 39-es volt de azt is egy 12 év körüli srác lábán.

A tornacipőn, kondin, más sportcipőkön sincs semmi nőies, akkor azok is valójában férficipők és a nőknek magassarkúban kellene sportolni?

2021. ápr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
7%

Jaaa, hogy a fiúknak egyből 40+ os a lába.

Így már értem...

Kérdező.

Munkavédelmi bakacsot nem helyettesít? Akkor mi haszna van?

Minek az acélbetét az elejére.

Mitől női viselet?

És még sorolhatnám.

2021. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Kérlek, olvasd el a linkelt oldalakon, mit írnak róla, mert tudatlanul próbálsz okoskodni.:)

ODA VAN ÍRVA hogy UNISZEX, vagy magyarázza el valaki ezt is hogy mit jelent?

Az a haszna, hogy történelme van, a stílushoz tartozik és úgysem fogod úgy érteni hogy nem tartozol bele. Amúgy meg pogózni elég hasznos. :) amúgy kisfiúkon rendbe van, hogyha "hasznavehetetlen" acélbetétes bakancsot hordanak utcára, de egy nőnél nem, mikor fel van tüntetve, hogy uniszex?:) kisfiúkon nem röhejes akkor? Vagy a 8-10 éves fiúk is munkavédelemre hordják?:) Amúgyis, minden kissrác acélbetétesben mászkál, nem igaz? mikor fel van tüntetve szintén a leírásban, hogy MUNKAVÉDELMI CIPŐT NEM HELYETTESÍT, olvasd el légyszíves mielőtt megpróbálsz nagyokosnak tűnni.:) Vagy olyan kérdéshez menj okoskodni ahol értesz is ahhoz amit mondasz. :)

Ezekkel a kérdésekkel inkább fordulj egy gyártóhoz és őket kérdezd. :)

Attól női viselet, hogy UNISZEX.:) Vagyis férfi és női lábon is megállja a helyét. :) de ezt úgysem vagy képes felfogni. :) Az, hogy szerinted nem áll jól egy nőnek, az a te saját véleményed, mivel nem mindenkinek ugyanolyan az ízlése, de ez engem k@@@@ra nem érdekel. :)

Érdekes, a nevedet/arcodat fel nem mered vállalni mindehhez privátban, de ide még van arcod hülyeségeket írogatni.:)

2021. ápr. 7. 01:28
 24/27 anonim ***** válasza:

#22 nem, a fiúknak nem egyből 40-es a lába, csupán mikor abba a korba érnek hogy a szüleik megengedik nekik az acélbetétest már megnőtt akkorára.

A komment másik 90%-át is el tervezed olvasni/értelmezni vagy csak arra válaszolsz amibe bele tudsz kötni teljesen kiforgatva azt amit írtam?

De ha már az uniszexen lovagolsz, a Martens például gyárt kifejezetten női modelleket, vagy szerinted egy rózsa hímzéses bakancs 36-41-es méret opciókkal férfiaknak készült?

2021. ápr. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Az uniszex alapból halott ügy mert a láb egy kényes testrész, még a saját cipőidnél is azt mondják minden nap másikat vegyél fel.

Na most egy uniszexnek nevezett lábbeli azért abszurd mert a sarka egy nőnek jóval kisebb mint egy férfié, a rüszt szintén alacsonyabb.

A rózsaszín virágokkal meg az uniszex marhasággal csak a nőket akarják megcélozni, az érdekük hogy minél többet adjanak el.

A láb egészsége utólagos a balfhasz tervezőknek.


Érthető voltam..?

2021. ápr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de ez egy anonim oldal, miért mutatnám meg a pofámat?

Az utcán ne aggódj ha találkoznánk tudnál róla...

2021. ápr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Akkor hidd magad továbbra is nagyon okosnak, én itt befejeztem.:) mintha a földnek próbálnék valamit elmagyarázni.

Mondom, ez esetben beszélj egy gyártóval, hogy írja át uniszexről férfire, mert te így gondolod.

Amúgy gondoltam azért mutathatnád meg a pofád, mert láttatlanban lemersz férfi bakancsos p***ni, szóval elég személyeskedőre megy ki a dolog :) meg persze megfenyegetni is könnyű arc nélkül. :)

2021. ápr. 7. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!