Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek lányok milyen ha...

Szerintetek lányok milyen ha egy férfi rövid nadrágba jár futni meg térd zoknit húz mellé vagy sportszárat nagyon gáz? Vagy tök szexi szerintetek, csak normális kommentek érdekelnek.

Figyelt kérdés

2021. márc. 30. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem gáz, abban kell futni ami a legkényelmesebb és funkcionális, nem divatbemutatóra megy.
2021. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Sporthoz oké a rövid nadrág hosszabb zoknival, ha neki így praktikus a futáshoz, akkor hajrá, lényegtelen hogy néz ki. Így nem gáz, de azért nem is pozitív, csak semleges.
2021. márc. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindig mikor kiérek a pályára vagy erdőbe akkor szoktam felhúzni, ha a városba érek letűröm, mivel nagyon sok csaj megnéz, nagyon zavarbaejtő.
2021. márc. 30. 20:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha leggingsre veszi a rövidnadrágot az nevetséges, de amit írtál az rendben van.
2021. márc. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem értem mire érted a leggingesre veszi a rövidnadrágot?
2021. márc. 31. 15:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, nem is szexi. Funkcionális sportruházat.
2021. márc. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Semleges. Mindenki abban sportol, amiben kényelmesen érzi magát.
2021. márc. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Arra értem,hogy sok hiú rettegő fiúka van aki nem szereti kihasználni a leggings által nyújtott komfortérzetet, és még felvesz rá egy térdgatyát ami úgy néz ki mint egy függöny.

4-es voltam.

2021. ápr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!