Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Inkább cipő vagy táska "mániás...

Inkább cipő vagy táska "mániások" vagytok? Melyiket vesztek többször és miért?

Figyelt kérdés

Én személy szerint inkább táskagyűjtő vagyok, sokkal jobban érdekelnek mint a cipők.

Valahogy úgy érzem a cipők úgyis bekoszolódnak hamar, egy táska jobban van szemmagasságban, remek kiegészítő.

Lehet az is közre játszik, hogy magasabb vagyok, így a platformos és a magassarkú cipők (3,5 cm felett), amikből rengeteg szép van eleve kilőve, mert nem érzem kényelmesem magam, ha még több centit dobnak rajtam.



2021. márc. 30. 23:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Táskám több van mint cipőm, de mindig ugyanazt az 1-2 darabot hordom, mostanában például egy kis fekete műbőr hátizsákot. Azért szeretek táskát venni, mert nem kell felpróbálni. XD


Vászon tornacipőből volt még sok egy időben, de szép lassan tönkrementek, azóta meg nem tudom mi történt a méretezéssel, de sehol sem találok olyat ami jó, pedig ugyanott próbálok ahol korábban vásároltam. Szóval vettem egy Converse-t, és azóta azt hordom. Idén akarok egy másik színűt majd.

Valószínű, hogy ha dolgozni fogok (végzős egyetemista vagyok), cipőből is többet veszek majd, de mivel mostanában alig járok valahová, elvagyok ennyivel, próbálgatni meg nem szeretek.


Régebben amúgy sálakat gyűjtöttem, de azt már alig hordok, új kedvenceim a fülbevalók, abból szereztem be néhányat mostanában.

23/L

2021. márc. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Egyik se a mániám. Cipőből van több egyszerre, abból akár 3-4 pár is van párhuzamosan. Táskám 2 db van jelenleg, ilyen sok még nem volt, de jól jött egy nagyobb hátizsák munkába járáshoz, és egy kisebb "szaladgálós" (boltba, kirándulni, stb.).

Egyébként mindkettőt igyekszem a minimálon tartani.

27N

2021. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Cipőt akkor veszek, amikor az aktuálisan hordott példány már lemállik a lábamról (annyira utálok cipőt keresgélni, hogy ha nem lenne ilyen gusztustalanul mocskos a város, inkább zokniban járnék az utcán), a táskáimat magam varrom. A fekete és lila blúzoknak viszont képtelen vagyok ellenállni, lassacskán már boltot nyithatnék belőlük.
2021. márc. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Cipő. Táskát csak akkor veszek, ha az a 2-3 db, amit használok, elkopik vagy tönkremegy. Cipőből minden szezonra kell minimum 4-5 pár. Szeretem variálni a ruhákkal, többféle színű, fazonú, rengeteg magassarkú cipőm is van.
2021. márc. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Ennek a kérdésnek most mi a lényege?
2021. ápr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Cipő mert férfi vagyok. De van egy két hype/streetwear/designer táskám/hátizsákom/övtáskám.
2021. ápr. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!