Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen utcai cipőd van jelenleg?

Milyen utcai cipőd van jelenleg?

Figyelt kérdés
Ki milyen cipőt hord utcára? Mennyire kényelmes? Régóta viseled ezt, vagy gyakran vásárolsz újat?

2021. ápr. 3. 07:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
világos oxford stílusút hordok most tavasszal, kènyelmes
2021. ápr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
most vettem újat, egy sketchers memroiatalpbetetes cipő, kenyelmes, könnyű ckis cipő 😊
2021. ápr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Mivel most beteg a lábam és sántítok, ezért hetek óta csak sportcipőben voltam utcán, 2 Skechers-t váltogatok. Amikor meggyógyulok (és kinyitnak a cipőboltok), szeretnék venni egy szép balerinát.

N

2021. ápr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Adidas Ultraboost Parley, már két éve, nagyon megérett a cserére, mert ebben is szoktam futni, de most meg bezárt minden, online meg nem szeretek annyira vásárolni.
2021. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Most, amíg reggel hűvös van túracipőt hordok, de ez olyan sportcipő féle. Ha jobb idő lesz, átváltom hintatalpú szandálra. ( Szeretek egy helyben állva ringatózni, azért van ilyen cipőm).
2021. ápr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Bocsánat, de mi számítana hasznosnak, ha az összes válasz le van pontozva? Hadd tanuljak már valamit.
2021. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
6: (10:42) miután a kérdező a szokásos cipőfétises "i*i*ta" ezért csak az hasznos ha olyan cipőt vesz fel valaki amire ki tudja verni, mert másra nem áll fel neki. Minden más válasz számára haszontalan.
2021. ápr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

3 cipőm van jelenleg, ezekhez igyekszem színben összeállítani az aznapi kombót. Air max 95 színesebb példány, fehér Air force 1, illetve egy yeezy 500 high, ezeket használom a tél kivételével.

Télen meg egy fekete timberland bakancsot hordok, miután szétverte egy air max-emet a sózott út, az akkor 60ezer ft-os cipő kibírt 4 évet, nekem nem fér bele hogy télen is hordjam őket, drágák és nem lehet őket megvenni a sétáló utcán, legalábbis olyan méretben és színben amiben kéne.


Amik szétmennek, azokat itthon hordom már csak, van még egy lerúgott 2008-as cipőm is, ami szerelgetni, barkácsolni valamit jó benne.


Nekem beváltak ezek a cipők, tükrözik a zenei irányzatot, életstílust.

2021. ápr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Fekete vagy fehér Converse-t hordok farmerral ballonkabáttal és nautical cap-el.

Japános beütésű a szettem.

2021. ápr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
két vans-emet hordom felváltva, a stílusomba teljesen illenek, mert ilyen deszkás arc vagyok :D
2021. ápr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!