Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen utcai cipőd van jelenleg?

Milyen utcai cipőd van jelenleg?

Figyelt kérdés
Ki milyen cipőt hord utcára? Mennyire kényelmes? Régóta viseled ezt, vagy gyakran vásárolsz újat?

2021. ápr. 3. 07:51
1 2
 11/13 Metionin ***** válasza:

Nemrég egy ilyet vettem: [link]

Meg van még egy hasonló ami szövet és magassarkú, illetve egy Martens félcipőm, így átmeneti időben ezeket váltogatom.

2021. ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Metionin ***** válasza:
100%

Ja a válaszom fele eltűnt :D

szóval viszonylag ritkán veszek cipőt, átlag 4 évig bírják ezek az átmenetiek, amit most cseréltem le az újra azt 6 évig hordtam csak tavaly ősszel kilyukadt.

2021. ápr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy New Balance a legbombabiztosabb darabom. Soha ilyen kényelmes cipőm nem volt még, állómunkát is ebben végzek és nem szakad le a lábam. Mindig ehhez nyúlok, ha tudom, hogy sokat kell valahol állni, sétálni (ok, egy esküvőn azért nem). Sajnos így 3 év intenzív hordás után már erősen látszik, hogy használt (belül a bélés kezd szakadni és már nem is tudom teljesen tisztára letakarítani, túl sokat kapott szegény), de a kényelme még mindig verhetetlen.
2021. ápr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!