Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pesten mit mondanátok öltözköd...

Pesten mit mondanátok öltözködési “szabálynak”? (20-as éveiben lévő lány esetében)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeptembertől Pesten leszek egyetemen, vidéken éltem eddig. Észrevettem, hogy amit itt divatosnak tartunk, az ott nagyon basicnek számít (testhez simuló nadrágok, rövid felsők). Arra lennék kíváncsi, hogy miket tartotok íratlan szabályoknak öltözködés terén a húszas éveikben lévő nőknél, mitől lesz valakinek igazán jó stílusa, mi az amit érdemes elkerülni. Nem görcsölök a témán, csak kíváncsi vagyok. A válaszokat előre is köszönöm!:)

2021. ápr. 11. 12:50
1 2
 1/13 Metionin ***** válasza:
98%
A nagyváros olyan szempontból szerencsés, hogy az emberek ingerküszöbe magas, szinte bármit felvehetsz, a kutyát sem fogja érdekelni. Igazából hordj nyugodtan bármit. Amit érdemes kerülni, az szerintem az ilyen általános dolgok mint pl. leggings rövid pólóval meg hasonlók, szóval az alapból ízléstelen dolgok amik nem lakóhelyfüggők.
2021. ápr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem is, Pesten sokkal kevésbé foglalkoznak az emberek mások öltözködésével, pláne az utcán. Olyan ruhákat hordj továbbra is, ami szerinted megfelel a stílusodnak.
2021. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Már a kérdés is borzasztó. Mi az hogy szabály egy öltözködésben?
2021. ápr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül van idézőjelben írva a “szabály” szó
2021. ápr. 11. 15:18
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk melegítőt ne vegyél fel utcára, hacsak nem futni mész, az elég gáz.
2021. ápr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Intim szféra ne legyen kint, leggingset ne vegyél utcára, kilométeres feliratokat kerüld. Na, kb ennyi.

A túlságosan szűk, túl rövid ruhák is lejárt lemez mostanra. Ami már nagyon fut, azok a légies, nőies, finom anyagból készült, lefelé bővülő egyberuhák, amik térdig vagy az alá érnek. Szerintem egyrészt szépek, másrészt kényelmesek is .

2021. ápr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg nincs igazából semmilyen szabály. meglátásom szerint mindenki azt hordja, amiben kényelmesen, csinosan stb érzi magát, annyit mutat meg ami neki belefér stb. Első körben magadnak öltözz, Pesten mindenki rohan a másik mellett, nem nagyon fognak semmit gondolni, ha csak nem valami nagyon extrém szerelesrol van szó. De akkor is kb 99% hogy többet nem találkozol ezekkel az emberekkel
2021. ápr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Hanyagold a szandál+zokni kombinációt, és figyelj, hogy ne keveredjenek nagyon a sítlusok. (Estélyi ruha+sportcipő, 15 centis sarkú ezüst cipő+sídzseki)
2021. ápr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve nem voltam Pesten,de akkor annyi lompos nőt láttam,hogy meglepődtem.Szerintem semmivel nem tudsz mellé lőni.Olyan ruhát hordj amiben jól érzed magad,senkit nem fog 3rdekelni mi van rajtad.
2021. ápr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt viseld amiben kényelmesen érzed magad.
2021. ápr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!