Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pesten mit mondanátok öltözköd...

Pesten mit mondanátok öltözködési “szabálynak”? (20-as éveiben lévő lány esetében)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeptembertől Pesten leszek egyetemen, vidéken éltem eddig. Észrevettem, hogy amit itt divatosnak tartunk, az ott nagyon basicnek számít (testhez simuló nadrágok, rövid felsők). Arra lennék kíváncsi, hogy miket tartotok íratlan szabályoknak öltözködés terén a húszas éveikben lévő nőknél, mitől lesz valakinek igazán jó stílusa, mi az amit érdemes elkerülni. Nem görcsölök a témán, csak kíváncsi vagyok. A válaszokat előre is köszönöm!:)

2021. ápr. 11. 12:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
66%

Ne tedd ki mindenedet (intim részekre gondolok), főleg a saját érdekedben.


Tudom, hogy ezt a mai pc világban "áldozathibáztatásnak" hívják, de nagyobb eséllyel futsz zaklatókba, ha kirívóan öltözködsz.

2021. ápr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
#11 saját tapasztalat? Mert én úgy tudom, a zaklatók pont a szürke kisegérre mennek, akin azt látják, hogy nem mer visszaszólni. A csinos ruha alapból hoz egy önbizalmat, ami már nem kisegeres. Én is úgy vettem észre, hogy akkor szólnak be, amikor átlag farmer-pólóban vagyok és kifejezetten lehangoltan valami miatt; a szexibb ruha is vonz közeledési kísérletet, de messze civilizáltabbat.
2021. ápr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
55%

Én 4 éve végeztem a fősulin, soha olyan csinosan nem öltöztem.

Sok fiatal nő egy helyen, szinte verseny...

Nem hazudok, az volt, amit a glamour meg a többi magazin ajánl. (ahhoz hasonló, mint amit így fotóznak, és leírják, hogy melyik üzlet, mennyibe kerül. Persze nem pont azt hordtuk, de hasonlót)


Na de Billie Elish óta lehet az ember bármiben, már a magassarkú sem olyan általános, mint akkor volt, amikor én kezdtem a fősulit. (ami 8 éve volt Jézus!)

De nehogy emiatt vásárolj!

Ott a Háda, meg a többi turi, vidéken fizetsz egy minőségi darabért, örülsz, hogy találsz, kb. Bp-n meg fillérekből lehet jól öltözni.

Jól öltözött leszel, emiatt ne félj!

2021. ápr. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!