Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartó probléma. Légyszives...

Melltartó probléma. Légyszives segits kérdöjel disznek?

Figyelt kérdés

elöre is bocsi h hosszu ja meg a hibákért is .

Nos az lenne a gondom hogy nyolcadikos leszek és anyám még nem vett nekem semi melltartot semmi toppot semmit 14 leszek és 70/B melllem van és nyáron is pulcsiban voltam mert zavar h nem hordok semmit.azon gondolkoztam h lehet h azért nem vesz nekem melltartot mert van egy növérem és lehet h ő kérte és azt hiszi h én is kérni fogom?!Vagy azért mert a 14. szülinapomra vesz lehet ez is egy variácio nem tudom a h&m-ben már megkérdezte hordanák-e tangát modntam h nem mert francia párti vagyok és vettünk egy fürdöruha felsöt és azt modnta h ezt nyugodtam felvehetem melltarto helyett nyáron de az mijen már h egy nyakban kötös fürdöruha felsöben megyek el bárhova?!szerintetek mit csináljak 2 honap mulva lesz a szülinapom és nem tom h mit csináljak légyszives segitsetek h szerintetek miért nem vesz nekem melltartot de a boltban direkt közel állok a melltartok h hátha megkérdezi h kell-e vagy vmi vagy csak én gondolom ezt igy?! elöre is köszönöm a válaszokat.


2010. aug. 21. 12:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Oké, megpofozott. (Őt is fejbe kellene vágni, de nagyon durván.) De mit mondott hozzá? Miért nem hordhatsz meltartót? Azért, hogy idejekorán meglazuljanak a tartószalagok, és már harmincévesen lógjanak a melleid? Vagy miért? Mondott valami konkrétumot?

Egyébként a saját pénzedből igazán vehetsz magadnak melltartót... Arra még azt sem mondhatja, hogy az ő pénze...

Az is érdekes, hogy a tangát megengedné, a melltartót nem? Vagy hogy is van ez?

2010. aug. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ezen még röhögni is tudok..anyád ijenért megpofoz?szerintem akkor alkoholista ez nagy gáz én már elköltöztem volna otthonról én most vagyok 14 anyám megüt visszaütök neki nehogymár miatta legyek béna vagy akármi..jónekem ilyen a családom h eztis hülyeségként fogjuk fel. nekem 11 évesen már sport melltartót vett..12 évessen melltartót jó azis igaz h nagyok a melleim 85 szval na..de akk menj el a mamádhoz kérd meg h vegyen neked:Dvagy én nemistudom.
2010. aug. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat aranyosak vagytok:D hát az volt h ültünk a kanapén és mondtam h te anya nem mehetnénk el vásárolni egy melltartot? erre közel jött és azt modnta h te xy h képzeled h majd veszek neked amikor én is csak 16 évesen kezdtem el.puff pofon de nem volt ojan nagy de szarul esett
2010. aug. 22. 11:27
 14/16 anonim válasza:

bocsi, de anyukád tényleg nem normális. ha már most, 14 évesen 70/B-s melled van, akkor mekkora lesz 2 év múlva? a 70/B-s mell már bőven van akkora, hogy kelljen rá melltartó. nekem 12 évesen volt kb ekkora, és anyukám vett nekem, egyik nap a kezembe nyomta, kérnem se kellett.

amúgy nővéred hány éves, hogy neki már van?

2010. aug. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mutasd meg ezt a kérdést anyukádnak, és kérd a pofont! :) Undorító egy ember az ilyen.
2010. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Végülis megoldódott a probléma?

Most már amúgy is 16 vagy. :D

De érdekelne hogy oldottad meg, vettél, vagy kaptál a szülinapodra?

2013. jan. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!