Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben kell menni az írásbeli...

Miben kell menni az írásbeli érettségire? Mennyire kell kiöltözni? Magassarkú vagy lehet cipő is?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 14. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

A magassarkú az nem cipő? :D


Amúgy lehet lapos talpú alkalomhoz illő cipő is.

2021. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Nektek nem volt ilyen, hogy tablófotózás? Vagy nem láttál még szalagavatót? Mert persze, tudom. Nekünk ez mind elmaradt. De nálunk fiúknak, lányoknak egységes színben van ruha, blezer, öltöny, és nadrág. Nekünk ebben kell majd megjelenni.

Cipő pedig ami kényelmes és elegáns, nem pedig egy sportcipő vagy papucs.

2021. ápr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
olyanban ami kényelmes
2021. ápr. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Elegáns ruhában. Ha megvettétek a ruhát szalagtűzőre akkor abba menj, ha nem akkor fehér blúz, fekete szoknya, elegáns cipő.
2021. ápr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs egyenruhátok (pl. matrózblúz) vagy nem vettetek a szalagavatóra akkor klasszikus ünneplőruhában, kényelmes elegáns cipővel. Nem kötelező a magassarkú cipő, lehet pl. elegáns balerina vagy lapos talpú szandál is ha jó idő van.
2021. ápr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
azzal egyet értek, hogy kicsik ki kell öltözni (matrózblúz, fehér felső, fekete nadrág/szoknya, etc) de írásbelin teljesen mindegy hogy milyen cipő van rajtad. Tökéletes vagy egy sportcipőben is. Cipőre csak szóbelin kell figyelni de ha jól tudom ez most legtöbb érettséginél elmarad.
2021. ápr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha valaki arra veszi a fáradtságot, hogy szép ruhában jelenjen meg az írásbelin (is), akkor ne egy elegáns cipő fájjon már szerintem. A legnevetségesebb, mikor az alkalmi szettjét valaki agyoncsapja egy sportpályára való edzőcipővel. Nálunk külön ki is emelte az igazgatónő, hogy ne ilyenekben jelenjünk meg, igenis keltsünk vizsgázó benyomást (pedig nem konzervatív egyházi iskola volt).


Kérdező, természetesen nem kötelező a magassarkú, vehetsz balerinát, mokaszint, csizmát (mikor én érettségiztem, 3 fok volt reggel, zuhogó esőben, csak ezért mondom), félcipőt is. A lényeg, hogy elegáns legyen. Ezen felül ha nincs egyenruha, amit fel kell venni, jó egy fehér blúz. Alulra fekete/sötétkék alkalmi szoknya, szövetnadrág, de akár egy nagyon-nagyon szolid, nem szakadt, koptatott, hanem sima, fekete farmer is jó, csak ne ordítson róla messziről, hogy az.

2021. ápr. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!